reklama

TOP 5 Xiaomi gadgetů pro váš smart život do 300 Kč! sponzorovaný článek

TOP 5 Xiaomi gadgetů pro váš smart život do 300 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-01-28T10:38:23+02:00
• 28. 1. 2019
4

Xiaomi LYEJ05LM za skvělou cenu

Xiaomi na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem Xiaomi LYEJ05LM. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta. Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem pak zajišťuje technologie Bluetooth 4.1. Samotná výdrž sluchátek činí šest hodin, při maximální zátěži pak tři hodiny. Doba nabíjení činí jednu hodinu.

Originální Xiaomi LYEJ05LM na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 338 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón GBENNEW54, zaplatíte jen 286 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi Thermostat pro měření teploty

Senzor od Xiaomi umí v reálném čase (obnovuje se každou vteřinu) měřit teplotu a vlhkost prostředí. Zařízení je určeno pouze pro vnitřní použití. Na zeď umístíte nástavec a samotný teploměr se uchycuje na tento nástavec pomocí magnetu. Překvapivá je výdrž zařízení, na jednu AAA baterii vydrží fungovat jeden rok.

Zařízení spojíte s telefonem pomoci Mijia aplikace a pomocí zapnutého Bluetooth. Jde o zcela jednoduchý proces. Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature Humidity Sensor zvládá měřit teplotu v rozmezí -9,9 až 60 °C. Samotný monochromatický LCD displej má úhlopříčku 1,78 palců, takže by neměl být problém s čitelností.

Originální Xiaomi Thermostat na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 358 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón IL0122T1, zaplatíte jen 286 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi Aqara pro monitorování pohybu

Dalším produktem je pak bezpečnostní zařízení, které detekuje každý pohyb ve vašem domě. To znamená, že pokud budete mimo svůj domov a zařízení detekuje nežádoucí lidský pohyb, okamžitě vás o tom bude informovat prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Chytré zařízení Xiaomi Aqara využívá protokol ZigBee, což zaručuje velmi nízkou spotřebu. Senzor může spolupracovat i s jinými branami značky Aqara, viz produkt výše či jinými chytrými zařízeními. 

Většinou se produkt používá ke sledování stavu dveří či oken, díky čemuž uživatel pak zjistí, zda s nimi někdo nemanipuluje v reálném čase. Xiaomi Aqara mimo jiné disponuje silným alarmem, dokáže sledovat aktivitu uživatele a následně mu podat i výsledky kvality spánku. 

Originální Xiaomi Aqara na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 203 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi AI Portable přenosný reproduktor

Pokud si nedokážete představit jediný den bez hudby, mohl by vás zaujmout zcela nový a přenosný Bluetooth reproduktor, díky kterému si můžete vychutnat své nejoblíbenější playlisty. Internetový obchod Gearbest aktuálně nabízí Xiaomi AI Portable. Aktuálně je tento produkt k dispozici v elegantní bílé barvě, přičemž jej můžete zakoupit za sníženou cenu.

Přenosné reproduktory v poslední době nabývají na popularitě. Jedná se totiž o velmi oblíbený produkt, a to hlavně mezi mladými. Jistě jste některé zahlédli na sociálních sítích. Mnoho lidí si podobné reproduktory pořizují proto, aby si co nejlépe vychutnali muziku, a to i v těch nejdrsnějších podmínkách. Skvělý bezdrátový reproduktor nabízí také čínská společnost Xiaomi.

Originální Xiaomi AI Portable na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 293 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Smart Home Wi-Fi Control LED

A pro pořádně hračičky máme k dispozici skvělé LED světla, která si můžete kdekoliv po místnosti přilepit. Skvělé na této LED psáce je, že ji můžete ovládat skrze mobilní aplikaci. Podporuje nejen Alexu, ale také Google Assistant.

Originální LED diodovou pásku na českých e-shopech samozřejmě seženete, tento typ však nikoliv. U internetového obchodu Gearbest je po dobu prvního týdne jen za 296 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Roman Senkyr

29. 1. 2019, 21:10
Android aplikace

V textu se hovoří o sluchátkách, ale ve skutečnosti za tu cenu kupujete jen jedno! takže na stereo muziku zapomeňte.

Ondřej Svoboda

29. 1. 2019, 9:29

Nabídka LED pásku je zavádějící, neboť se jedná jen o prodloužení, ke kterému je potřeba mít základ (YLDD04YL) v hodnotě zhruba 45 dolarů.

Vaclav Mazanek

29. 1. 2019, 7:13

Xiaomi jsou polofunkční šmejdy a v servisu Vás pošlou do háje když se ten šmejd po měsíci rozbije. Hřeší na to, že si každý řekne „však to bylo za pár korun…“

Ja kupoval loni na gearbestu xiaomi wifi extender. Druhy den odesel. Nahral jsem na video, dal podnet k reklamaci a gearbest zdarma poslal novy. Ten uz jede rok non-stop a mnohem lepe, nez drazsi a „znackove“ extendery. Takze tezko rict. Zatim si na xiaomi nemuzu stezovat. Jejich Mi Bandy 2 mam kolem sebe 3 a slapou naprosto paradne.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim