reklama

T-Mobile upravuje společná data v Magenta 1

T-Mobile upravuje společná data v Magenta 1
2019-01-28T10:37:23+01:00
• 28. 1. 2019
2

Minulý rok jsme se dočkali novinky u T-Mobile v podobě Magenta 1, kde jde hlavně o sloučení služeb pod jednu větší. Operátor uvádí, že Až 25 % zákazníků Magenta 1 má 4 a více služeb. Právě Magenta 1 velká a Magenta 1 největší nabízí jako bonus navíc kromě slevy ještě společná data. Právě zde dochází k menší změně.

Magenta 1 a společná data

V prvním případě se čtyřmi službami se nabízí 10 GB FUP navíc, u největší je pak tento objem navýšen ještě o dalších 5 GB. Mezi jednotlivé členy byla data rozdělena rovným dílem, přičemž mohlo dojít i k situaci, kdy jeden člen vyčerpal vše.

Nově bude možné nastavit jednotlivým členům limity, takže nemusí dojít k situaci, že by na někoho v rámci skupiny nedošlo.

Společná data v Magenta 1 patří k nejoblíbenějším benefitům T-Mobile nabídky, ale našim zákazníkům až doteď chyběla možnost si je flexibilně rozdělit v rámci své skupiny,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile, a doplňuje: „Pozorně nasloucháme všem zákaznickým připomínkám a požadavkům a snažíme se naše služby vylepšovat, jak je to možné. Jsem proto rád, že jsme správu dat ve skupině zpřístupnili, a že tak tento benefit bude pro zákazníka ještě užitečnější.

Nastavení služby lze provést skrze web nebo aplikaci. Navíc vše jde měnit i v průběhu měsíce a není stanoven limit počtu změn. Vše tedy bude záležet na zákazníkovi. Novinka začne platit v průběhu února, o čemž budou informováni. Do té doby platí rozdělení rovným dílem.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ladislav Polický

28. 1. 2019, 11:32

Takže okopírovali Vodafone a jako bonus přidávají špionážní SW od Kaspersky. :D

Richard Fabián

28. 1. 2019, 18:27
Android aplikace

Putin approved

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim