reklama

LSPX-S2 Glass Sound Speaker – originální reproduktor od Sony CES

LSPX-S2 Glass Sound Speaker – originální reproduktor od Sony [CES]
2019-01-14T11:00:19+02:00
• 14. 1. 2019

Bezdrátový reproduktor nesoucí označení LSPX-S2 od společnosti Sony rozhodně více zaujme designovým zpracováním než samotnými funkcemi. Japonský producent oznámil tuto novinku během letošního ročníku veletrhu CES v Las Vegas a jedná se o nástupce předchozí generace LSPX-S1, která byla oficiálně představena v roce 2016. Někteří na úvod možná budou namítat, že zařízení má blíže spíše malé stolní lampičce.

Prémiový doplněk

Jak vychází z celého názvu LSPX-S2 Glass Sound Speaker, tak LED dioda připomínající svíčku je ukryta ve skleněném tubusu a vlastně může připomínat také petrolejovou lampu. U světla po spárování lze nastavit až 32 úrovní jasu a lze vytvořit plnohodnotné světlo. Zvuk zajišťuje technologie Vertical Drive známá z jejich OLED televizí, kdy v tomto případě tři měniče jsou rozvibrovány a přes sklo vytvářejí velmi kvalitní zvuk doplněný o basy ze samostatného reproduktoru.

Výrobce si dovolí tvrdit, že hudba se tímto dokáže rovnoměrně rozprostřít o 360 stupňů do celé místnosti. Výpis specifikací dále zahrnuje baterii s výdrží až 8 hodin, přenos dat zajišťuje technologie Bluetooth, WiFi nebo NFC. Ve vybraných zemích navíc využijete funkci Spotify Connect. Prodejní cena není v současné době ještě známa, ale hovoří se o hranici kolem 550 liber (tj. cca 15 753 Kč) s dostupností od května tohoto roku.

Zdroje: sony.cz, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim