reklama

LSPX-S2 Glass Sound Speaker – originální reproduktor od Sony CES

LSPX-S2 Glass Sound Speaker – originální reproduktor od Sony [CES]
2019-01-14T11:00:19+01:00
• 14. 1. 2019

Bezdrátový reproduktor nesoucí označení LSPX-S2 od společnosti Sony rozhodně více zaujme designovým zpracováním než samotnými funkcemi. Japonský producent oznámil tuto novinku během letošního ročníku veletrhu CES v Las Vegas a jedná se o nástupce předchozí generace LSPX-S1, která byla oficiálně představena v roce 2016. Někteří na úvod možná budou namítat, že zařízení má blíže spíše malé stolní lampičce.

Prémiový doplněk

Jak vychází z celého názvu LSPX-S2 Glass Sound Speaker, tak LED dioda připomínající svíčku je ukryta ve skleněném tubusu a vlastně může připomínat také petrolejovou lampu. U světla po spárování lze nastavit až 32 úrovní jasu a lze vytvořit plnohodnotné světlo. Zvuk zajišťuje technologie Vertical Drive známá z jejich OLED televizí, kdy v tomto případě tři měniče jsou rozvibrovány a přes sklo vytvářejí velmi kvalitní zvuk doplněný o basy ze samostatného reproduktoru.

Výrobce si dovolí tvrdit, že hudba se tímto dokáže rovnoměrně rozprostřít o 360 stupňů do celé místnosti. Výpis specifikací dále zahrnuje baterii s výdrží až 8 hodin, přenos dat zajišťuje technologie Bluetooth, WiFi nebo NFC. Ve vybraných zemích navíc využijete funkci Spotify Connect. Prodejní cena není v současné době ještě známa, ale hovoří se o hranici kolem 550 liber (tj. cca 15 753 Kč) s dostupností od května tohoto roku.

Zdroje: sony.cz, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim