reklama

Chytrá zásuvka Koogeek s podporou chytrých asistentů je nyní ve slevě! sponzorovaný článek

Chytrá zásuvka Koogeek s podporou chytrých asistentů je nyní ve slevě! [sponzorovaný článek]
2019-01-14T11:01:22+02:00
• 14. 1. 2019

V obchodě TomTop si nyní můžete pořídit chytrou zásuvky Koogeek za 636 Kč. Tato chytrá zásuvka je ovládána pomocí Wi-Fi, má několik vstupů a dokonce umožňuje nabíjení různých zařízení pomocí USB portů.

Chytrá zásuvka Koogeek s ochranou za pár korun

Koogeek vyrábí mnoho chytrých zařízení a nabíječka s připojením na Wi-Fi a ochranou proti přepětí je jedním z nich. Nabízí za cenu 636 Kč čtyři standardní zásuvky a čtyři porty pro  nabíjení pomocí USB. Prodlužka nabízí například i ochranu proti přehřátí či příliš vysokému napětí.

Nabíječku od Koogeek můžete též zapnout například pomocí hlasu. Ona sama nezaznamenává hlasové pokyny, ale může se připojit ke Google Home či Alexe od Amazonu a přes ně můžete nabíječku zapnout či vypnout. V přidružené aplikaci si můžete i nastavit, kdy se bude nabíječka sama vypínat či zapínat.

K nabíječce se připojíte snadno pomocí telefonu se systémem Android 4.4 a vyšší či iOS 8.0 a vyšší. Poté si stačí stáhnout aplikaci Koogeek Life, následně připojíte nabíječku k domácí Wi-Fi a pak ji můžete odkudkoli ovládat. Cena je pouhých 636 Kč a akce potrvá ještě 25 dní v obchodě TomTop.

Chytrý vypínač světla

Zakoupit si taktéž můžete chytrý vypínač od výrobce Koogeek. Zahraniční obchod TomTop jej má nyní ve slevě, a to za příjemných  658 Kč. Ve své podstatě tímto vypínačem můžete velmi pohodlně veškerá svá světla ovládat skrze mobilní telefon, respektive oficiální aplikaci.

V praxi vše funguje velmi rychle a jednoduše. Jakmile vypínač světel nainstalujete, již nikdy nebudete muset zbytečně vstávat a jít světla vypnout ručně. Pohodlně tak světla vypnete přímo z gauče či postele. Cena je pouhých 658 Kč a akce potrvá ještě 25 dní v obchodě TomTop.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim