reklama

Chytr├í z├ísuvka Koogeek s podporou chytr├Żch asistent┼» je nyn├ş ve slev─Ť! sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Chytr├í z├ísuvka Koogeek s podporou chytr├Żch asistent┼» je nyn├ş ve slev─Ť! [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2019-01-14T11:01:22+02:00
ÔÇó 14. 1. 2019

V obchod─Ť TomTop si nyn├ş m┼»┼żete po┼Ö├şdit chytrou z├ísuvky Koogeek za 636 K─Ź. Tato chytr├í z├ísuvka je ovl├íd├ína pomoc├ş Wi-Fi, m├í n─Ťkolik vstup┼» a dokonce umo┼ż┼łuje nab├şjen├ş r┼»zn├Żch za┼Ö├şzen├ş pomoc├ş USB port┼».

Chytrá zásuvka Koogeek s ochranou za pár korun

Koogeek vyr├íb├ş mnoho chytr├Żch za┼Ö├şzen├ş a nab├şje─Źka s p┼Öipojen├şm na Wi-Fi a ochranou proti p┼Öep─Ťt├ş je jedn├şm z nich. Nab├şz├ş za cenu 636 K─Ź ─Źty┼Öi standardn├ş z├ísuvky a ─Źty┼Öi porty pro┬á nab├şjen├ş pomoc├ş USB. Prodlu┼żka nab├şz├ş nap┼Ö├şklad i ochranu proti p┼Öeh┼Ö├ít├ş ─Źi p┼Ö├şli┼í vysok├ęmu nap─Ťt├ş.

Nab├şje─Źku od Koogeek m┼»┼żete t├ę┼ż zapnout nap┼Ö├şklad pomoc├ş hlasu. Ona sama nezaznamen├ív├í hlasov├ę pokyny, ale m┼»┼że se p┼Öipojit ke Google Home ─Źi Alexe od Amazonu a p┼Öes n─Ť m┼»┼żete nab├şje─Źku zapnout ─Źi vypnout. V p┼Öidru┼żen├ę aplikaci si m┼»┼żete i nastavit, kdy se bude nab├şje─Źka sama vyp├şnat ─Źi zap├şnat.

K nab├şje─Źce se p┼Öipoj├şte snadno pomoc├ş telefonu se syst├ęmem Android 4.4 a vy┼í┼í├ş ─Źi iOS 8.0 a vy┼í┼í├ş. Pot├ę si sta─Ź├ş st├íhnout aplikaci Koogeek Life, n├ísledn─Ť p┼Öipoj├şte nab├şje─Źku k dom├íc├ş Wi-Fi a pak ji m┼»┼żete odkudkoli ovl├ídat. Cena je pouh├Żch 636 K─Ź a akce potrv├í je┼ít─Ť 25 dn├ş v obchod─Ť TomTop.

Chytr├Ż vyp├şna─Ź sv─Ťtla

Zakoupit si takt├ę┼ż m┼»┼żete chytr├Ż vyp├şna─Ź od v├Żrobce Koogeek. Zahrani─Źn├ş obchod TomTop jej m├í nyn├ş ve slev─Ť, a to za p┼Ö├şjemn├Żch ┬á658 K─Ź. Ve sv├ę podstat─Ť t├şmto vyp├şna─Źem m┼»┼żete velmi pohodln─Ť ve┼íker├í sv├í sv─Ťtla ovl├ídat skrze mobiln├ş telefon, respektive ofici├íln├ş aplikaci.

V praxi v┼íe funguje velmi rychle a jednodu┼íe. Jakmile vyp├şna─Ź sv─Ťtel nainstalujete, ji┼ż nikdy nebudete muset zbyte─Źn─Ť vst├ívat a j├şt sv─Ťtla vypnout ru─Źn─Ť. Pohodln─Ť tak sv─Ťtla vypnete p┼Ö├şmo z gau─Źe ─Źi postele.┬áCena je pouh├Żch 658 K─Ź a akce potrv├í je┼ít─Ť 25 dn├ş v obchod─Ť TomTop.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim