reklama

PowerWatch 2 jsou nové chytré hodinky pro sledování aktivit CES

PowerWatch 2 jsou nové chytré hodinky pro sledování aktivit [CES]
2019-01-08T08:44:26+01:00
• 8. 1. 2019
1

Společnost Matrix Industries na právě konající se konferenci CES 2019 (znovu)představila zbrusu nové chytré hodinky pod názvem PowerWatch 2, tedy nástupce dosavadní generace PowerWatch. Novinka přináší opravdu zajímavé změny. 

Nový model přináší hned několik vylepšení oproti jeho předchůdci. V základu hodinky nabízejí GPS, monitor srdečního tepu a barevný LCD displej. Jeho černý, poněkud robustní design, na první pohled připomíná model PowerWatch X.

PowerWatch 2 aneb projekt mohou zabít jen vývojáři

Hlavní rozdílem však je lepší displej s úhlopříčkou 1,2 palce – tentokrát se však jedná o barevný displej. Kolem vnitřního okraje je k dispozici také panel, který má v sobě ukrytý takzvaný termoelektrický generátor. 

Právě díky němu dokáží hodinky využít tělesné teplo a přetvořit jej do podoby elektrické energie. Díky tomu byste neměli potřebovat nabíječku. Co se týče energie, zakomponovali taktéž solární panel, který by měl podpořit dodávky energie.

Hodinky pod názvem PowerWatch 2 pohání vlastní operační systém od společnosti Matrix. Jen pro informaci, termoelektrický generátor a procesor si Matrix taktéž sám vyrobil. Zde je ale menší problém – aplikace.

Aby společnost motivovala třetí strany dodávat své aplikace, speciálně navržené pro PowerWatch X, musela sama některé aplikace navrhnout. Samotné hodinky pak podporují Google Fitness, Apple HealthKit a Strava.

Aplikace navržené společností Matrix se zaměřují výhradně na sledování vašeho zdraví – ušlé kroky, spánek a podobně. Ve finále tak jde o velmi slušný nástroj pro sledování vaší kondice. PowerWatch 2 bude prodáván za 499 dolarů, což je v přepočtu asi 10 978 Kč bez DPH. 

Kampaň na indiegogo.com

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tomáš Prášek

10. 5. 2019, 11:58

Ahoj všem, hodinky je již možné objednat s garancí vrácení peněz zde: https://www.milica.cz/p/matrix-powerwatch-2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim