reklama

Poweramp nově podporuje Android Auto a další funkce

Poweramp nově podporuje Android Auto a další funkce
2019-01-31T08:44:25+02:00
• 31. 1. 2019

Původní tvůrci velmi populárního hudebního přehrávače pro operační systém Android vydali v lednu 2016 alpha verzi 3 ke stažení zdarma. Ano, správně, nyní je řeč o aplikaci Poweramp. 

Celkově tak vývoj na nové aplikaci trvá zhruba tři roky. V létě letošního roku jsme se ale dočkali první veřejné beta verze a nedávno konečně i první stabilní verze, kterou je možné stáhnout přímo prostřednictvím Obchodu Play.

Poweramp se dočkal důležitých funkcí

Tvůrci na mobilní aplikaci i nadále usilovně pracují, což dokazuje nově zveřejněná aktualizace. Ta uživatelům přináší poměrně důležité změny, zejména podporu pro Android Auto. Pokud budete chtít této funkce využít, musíte přejít do Nastavení operačního systému Android a zde povolit Neznámé zdroje.

Kromě této funkce byly přidány i další změny, jako je například podpora služby Google Assistant. K dispozici je také widget playlistu s možností náhodného přehrávání. Vývojáři přidali také rozšířenou podporu pro MP3. Zlepšení stability a opravy chyb je pak samozřejmostí. 

Pokud si chcete nejnovější instalační balíček stáhnout, přejděte do obchodu s aplikacemi (Obchod Play) a klepněte prstem na ikonku Aktualizovat. Popřípadě můžete využít našeho odkazu níže.

logo-app Poweramp Music Player (Trial) Max MP Zdarma ANDROID

Zdroje: forum.powerampapp.com, androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim