reklama

Oppo zanedlouho přivede dva přírůstky

Oppo zanedlouho přivede dva přírůstky
2019-01-29T15:00:10+02:00
• 29. 1. 2019

Čínský telekomunikační úřad TENAA odhaluje dva nové telefony, které můžeme v nejbližším období očekávat od společnosti Oppo. Názvy zařízení nejsou momentálně známy, ale nesou označení PCDM00 a PCDT00. Rozdíly mezi nimi nejsou takřka žádné. Výrobce nedokázal uhlídat jak kompletní seznam specifikací, tak ani jejich možnou podobu. Každopádně v obou případech půjde o zástupce do střední třídy.

„Přebrandovaný“ Realme

Dostupný výpis obsahuje 6,2palcový displej s rozlišením 1 520 x 720 pixelů a výřez tzv. „Waterdrop“ pro 16megapixelovou kamerku. Výkonnostní stránku zastupuje osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 2,3 GHz (zřejmě MediaTek Helio P35), 4GB operační paměť RAM a 64GB interní úložiště podporující paměťové microSD karty. O výdrž se postará baterie s kapacitou 4 100 mAh.

Záda ponesou dva snímače fotoaparátu ve složení 13 + 2 megapixely, LED diody na přisvětlení záznamů a snímač otisků prstů. Uživatelským prostředím doprovodí operační systém Android v předinstalované verzi 8.1 Oreo. Model PCDT00 má být dostupný pouze v černém provedení, zatímco druhého zástupce PCDM00 pořídíte v červeném či modrém hávu. Firma Oppo jej pravděpodobně přinese za pár dnů.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim