reklama

Opera Touch míří na iPad, k dispozici je také nový Private Mode pro iOS

Opera Touch míří na iPad, k dispozici je také nový Private Mode pro iOS
2019-01-26T15:44:03+01:00
• 26. 1. 2019

Společnost Opera oznámila dostupnost svého mobilního webového prohlížeče Opera Touch také pro tablety s logem nakousnutého jablka. Kromě toho si pro své uživatele připravila nový Private Mode, pomocí kterého budete moci anonymně procházet webové stránky. 

Chcete-li na svém iOS zařízení nový Private Mode vyzkoušet, přejděte do mobilní aplikace Opera Touch. Následně se přesuňte do menu, které se nachází v pravém horním rohu uživatelského prostředí. Zobrazí se vám nabídka s možnostmi, zde pak klepněte na funkci Private Mode. 

Opera Touch pro iOS nabízí nový Private Mode

Nový Private Mode samozřejmě naplňuje veškerá očekávání. V žádném případě tedy nebude ukládat historii vašeho prohlížení (webové stránky, které jste skrze režim navštívili). S tím souvisí i vaše přístupové údaje a cookie soubory, které taktéž ukládat nebude. Mějte však stále na paměti, že prostřednictvím tohoto režimu nebudete stoprocentně anonymní. Poskytovatel vašich internetových služeb vás může i nadále identifikovat.

Co se Opera Touch pro iPady týká, společnost vydala prohlášení, aby samotní uživatelé byli trpěliví. Aplikace totiž může i přes vydání obsahovat chyby – ty však budou v blízké budoucnosti opraveny. Podle dostupných poznámek jsou nyní k dispozici i další funkce, mezi které patří například možnost používat hlasové vyhledávání či přeložit webové stránky přímo pomocí prohlížeče. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim