reklama

KitchenAid Smart Display – chytrý pomocník do kuchyně

KitchenAid Smart Display – chytrý pomocník do kuchyně
2019-01-27T07:50:25+02:00
• 27. 1. 2019

Na celosvětový trh pomalu míří nová značka, která by se chtěla hlavně uplatnit mezi chytrými doplňky do domácnosti. Úplně poprvé dala o sobě vědět během letošního ročníku veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas, kde také ukázala prvního zástupce s jednoduchým názvem Smart Display. Firma pravděpodobně vznikla díky silnému partnerovi v zádech, v jehož sortimentu převládají domácí spotřebiče.

Konec papírových kuchařek

Už v samotném úvodu můžeme prozradit, že za značkou KitchenAid stojí poměrná známá společnost Whirlpool. Ovšem ani jedna ze stran nebyla příliš sdílná s bližšími specifiky kolem celého zařízení. Nicméně vpředu využijete dotykový displej s úhlopříčkou 10 palců, který je odolný vůči stříkající vodě například z vodovodní baterie, a to přímo potvrzuje získaná certifikace IPX5. Ke všemu produkt spadá pod platformu Android Things od Googlu.

Přítomný Google Assistant zajistí spolehlivé ovládání hlasem a vlastní aplikace Yummly od Whirlpoolu se umí otevřít hlasovým pokynem, zobrazuje recepty krok za krokem nebo obsahuje videorecepty se slavnými celebritami. Samozřejmě nechybí ani sledování receptu přes YouTube, poslech hudby během vaření, videohovory a další užitečné vychytávky. Prodej zahájí až během druhé poloviny roku za cenu v rozmezí 200 až 300 dolarů (tj. cca 4 514 – 6 771 Kč).

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim