reklama

Naděje na iPad mini 5 žije, na internetu unikly reálné fotografie

Naděje na iPad mini 5 žije, na internetu unikly reálné fotografie
2019-01-11T09:44:08+02:00
• 11. 1. 2019

Apple to s tablety zkouší znovu rozjet. Nedávno představil iPad Pro se zcela novým designem a technologií Face ID. Jde o poměrně povedený kousek – když se vám zrovna neohne -, ovšem cena jej trochu sráží na zem.

Společnost se právě kvůli tomuto problému údajně chystá představit v pořadí již pátou generaci iPadu mini, který by měl dorazit již v průběhu první poloviny roku 2019. Nikoho nepřekvapí, že jeho hlavním cílem bude zlepšit stávající stav prodejů tabletů. Společnost s logem nakousnutého jablka zřejmě zjistila, že právě tato řada je mezi širokou veřejností velmi populární. Nevidíme totiž jiný důvod, kvůli kterému by musela novou generaci představovat. 

iPad mini 5 na skutečných fotografiích

Nyní se na internetu objevila hned trojice fotografií, na kterých by se měl nový iPad mini 5 nacházet. Jak je zjevné, zadní strana tabletu se oproti předchozím generacím příliš neliší. Pokud ale produkty Applu detailně znáte, drobné změny si všimnete.

V tomto případě by totiž měla být anténa tvořena užší linií, podobnou linii Apple implementoval na nový iPad Pro. Mohli byste samozřejmě namítat, že se jedná o nepříliš vypovídající fotografie. Ovšem i z těchto snímků se dá leccos vyčíst.

Tak například je zřejmé, že se americká společnost sídlící v Cupertinu rozhodla zachovat zastaralý 3,5 mm jack konektor pro připojení drátových sluchátek. Rozdílem také je použitá barva, která je o něco tmavší než v případě iPadu mini 4. V současné chvíli samozřejmě nelze stoprocentně prohlásit, že Apple skutečně na nové generaci iPadu mini pracuje. Vzhledem k minulosti podobných úniků je potřeba být v pozoru.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim