reklama

Michael Kors odhalil Access Sofie 2.0, chytré hodinky pro ženy CES

Michael Kors odhalil Access Sofie 2.0, chytré hodinky pro ženy [CES]
2019-01-11T08:12:16+02:00
• 11. 1. 2019

Michael Kors Access na letošní konferenci CES 2019 představil vůbec první chytré hodinky, které jsou zaměřeny jen a pouze na ženy. Hodinky nesou název Access Sofie 2.0 a jsou plně kompatibilní s Android a iOS telefony. 

Na první pohled se zdálo, že výrobce příliš mnoho změn neudělal. Opak je však pravdou. Druhá generace hodinek přináší hned několik důležitých změn, které oko na první pohled nespatří. 

Výrobce model Access Sofie 2.0 vybavil technologií GPS a NFC. Majitelé hodinek tak budou moci sledovat svou polohu v průběhu běhu či pohodlně platit v obchodě. Další vítanou novinkou je snímač tepové frekvence. Přítomnost Wear OS je pak samozřejmostí.

 

Společnost přidala také i vyšší stupeň odolnosti v podobě IP67, zatímco předchozí generace byla vybavena pouze 3 ATM certifikací. Naopak velkým zklamáním je hardware. Srdcem celých hodinek je totiž procesor Snapdragon Wear 2100 od společnosti Qualcomm. Proč zklamáním? Jedná se o již zastaralou čipovou řadu. 

Bohužel výrobce neuvedl doporučenou maloobchodní cenu, a dokonce také ani datum zahájení prodeje. V současné chvíli si tak můžete zakoupit Sofie první generace, která vás vyjde zhruba na 5 478 Kč bez DPH. V tomto případě ale budete muset zapomenout na GPS, NFC či senzor srdeční frekvence. 

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat