reklama

Microsoft Launcher bude odměňovat uživatele za používání aplikace

Microsoft Launcher bude odměňovat uživatele za používání aplikace
2019-01-27T08:41:41+01:00
• 26. 1. 2019
4

Jestliže patříte mezi uživatele, kteří na svůj zcela nový chytrý telefon nainstalují launcher třetích stran, pořádně zbystřete. Launcher od společnosti Microsoft se ve svých začátcích potácel s menšími nedostatky oproti Windows Phone. V tehdejší době byla největším problémem absence digitálního asistenta Cortana.

To Microsoft velmi rychle napravil a inteligentního asistenta do svého Launcheru nakonec implementoval. Nyní redmondská společnost chystá další aktualizaci.

Microsoft dle beta verze připravuje zbrusu nový instalační balíček, díky kterému budou mít uživatelé k dispozici kartu Microsoft Rewards. Na této kartě pak budou moci uživatelé získat odměny za používání aplikace a dokončení dalších úkolů. 

Aktualizace přinese také možnost uživatelům odeslat profil CPU pomocí „Kontaktujte nás“ v nastavení aplikace. Této funkce budete moci využít v případě, že nastanou problémy s mobilní aplikací Microsoft Launcher. 

Microsoft Launcher bude nově nabízet i stejnou velikost písma, jako nabízí operační systém Android. V neposlední řadě pak Microsoft změnil velikost složek, čímž budete moci mobilní telefon ovládat snadněji. Všechny výše uvedené změny jsou nyní k dispozici v beta verzi Microsoft Launcher 5.2. Široká veřejnost se jich pak dočká o něco málo později.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

aplikace jezz

27. 1. 2019, 0:37

takže bomba spočívá v tom, že změnili velikost písma a složek aby to bylo konečně alespoň trochu použitelné a dokonce! to bude umět odesílat chybovou hlášku, úplně se mi orosily trenýrky… s ohledem na informační nuzotu této zprávy bych pro příště určitě omezil ten marketingový spík jako „zjistíte v odstavci níže“ či „zbrusu nový balíček“ – člověk by tolik nelitoval 30 sekund života, které touto marností zabil

+1 :-D

Jiří Král

26. 1. 2019, 18:34
Android aplikace

a jaké budou ty odměny. peníze, nějaké funkce navíc, nebo co?

Virtualni nesmysl bez realne hodnoty bych si tak tipnul :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim