reklama

Vysaje za vás! Chytrý vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner 2 a slevový kupón! sponzorovaný článek

Vysaje za vás! Chytrý vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner 2 a slevový kupón! [sponzorovaný článek]
2019-01-11T06:37:21+01:00
• 11. 1. 2019
1

Značka Xiaomi je stále populárnější a populárnější. Obchod Geekbuying tak nyní přináší jedinečnou akci, ve které jsou právě produkty této značky ve slevě. Zakoupit můžete nejen telefony, ale i třeba sluchátka, externí baterky, kamerkynotebook, nebo dokonce robotický vysavač.

3Akce probíhá do konce tohoto měsíce, tak rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner za 9 975 Kč. Můžete jej však získat levněji, a to díky našemu speciálnímu slevovému kuponu.

Pokud vás zaujme robotický vysavač od Xiaomi, můžete dokonce získat slevu i několika procent, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat NEW6. Po uplatnění kupónu zaplatíte 9 370 Kč. Produkt zakoupíte ZDE.

Nejnovější Xiaomi Vacuum Cleaner 2

Čínský výrobce ve své nabídce má již několik zajímavých produktů, které je možné následně spárovat s vašim smartphonem. Od chytrých náramků a hodinek, až po chytré váhy či dokonce robotické vysavače. A právě o tomto chytrém vysavači bude nyní řeč.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 2, tak zní jeho celé označení, lze využít především na čištění koberců a tvrdých podlah. V těchto podmínkách si vysavač lehce poradí, a to díky vysokému výkonu a plně automatickému provozu. Vacuum Cleaner lze samozřejmě ovládat pomocí vašeho telefonu, především přes oficiální mobilní aplikaci.

ky Xiaomi Vacuum Cleaneru můžete dělat mnohem více věcí najednou, protože o samotné čištění se postará stroj. Skvělé na tomto „příslušenství“ je, že může začít vysávat váš dům ihned, jakmile odejdete do práce. Vysavač disponuje vysokým výkonem, o který se mimo jiné stará motor japonské značky NIDEC, jenž pojme až 0,67 metrů krychlových vzduchu za minutu o tlaku až 1800Pa.

Dalším důležitým parametrem je baterie s kapacitou 5200 mAh, která udrží robota v chodu až 2,5 hodiny. Jakmile se vysavač vybije, sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Veškeré ovládání probíhá pomocí mobilní aplikace Mi Home (Android a iOS).

Geekbuying nabízí speciální cenu

Pokud vás zaujme robotický vysavač od Xiaomi, můžete dokonce získat slevu i několika procent, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat NEW6. Po uplatnění kupónu zaplatíte 9 370 Kč. Produkt zakoupíte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Jeřábek

11. 1. 2019, 20:14

To už bych radši LG HOM-BOT který nyní je za 8 990kc ze 13 990kc.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat