reklama

Google I/O 2019 se bude konat 7. května, možná se dočkáme nových Pixelů

Google I/O 2019 se bude konat 7. května, možná se dočkáme nových Pixelů
2019-01-27T09:31:51+01:00
• 27. 1. 2019

Google v poslední době ohlašuje datum konání vývojářské konference Google I/O prostřednictvím hádanek, kdy fanoušci musí řešit nejrůznější úkoly. Zpravidla jsou vývojářského charakteru, takže musíte mít aspoň nějaké znalosti z této oblasti. Nyní se podařilo zjistit datum konání možná až příliš brzy.

Google I/O 2019

Dle odhalení se bude konference konat 7. až 9. května na již obvyklém místě Shoreline Amphitheater v Mountain View kousek od sídla společnosti Google. Hlavní témata zatím ještě neznáme a ještě nezačal prodej lístků. Už nyní ale můžeme říci, že se část novinek bude točit kolem Androidu Q. Pokud Google zachová strategii z let minulých, tak se dočkáme developer preview ještě před samotnou konferencí.

Dříve Google také představoval nové produkty z oblasti hardwaru, zejména smartphony a tablety na samostatné akci na podzim, ale letos bychom se mohli dočkat výjimky. Již nějakou dobu se spekuluje o odlehčených verzích aktuálních top modelů Pixel. Novinky by měly nést označení Pixel 3 Lite a Pixel 3 XL Lite. Samozřejmě je zde možnost, že se nepředstaví na Google I/O a vyslouží si vlastní akci.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim