reklama

Filipínská značka myPhone uvádí odolný Hammer Blade 2 Pro

Filipínská značka myPhone uvádí odolný Hammer Blade 2 Pro
2019-01-30T14:49:33+02:00
• 30. 1. 2019

Značka filipínských mobilních telefonů myPhone na trh přinesla model myPhone Hammer Blade 2 Pro s odolností IP68. myPhone Hammer Blade 2 Pro je odolný, vodotěsný a prachotěsný smartphone, který lze naplno využívat v extrémních podmínkách při práci v industriálním prostředí, na stavbách, při pohybu v přírodě i akčních sportovních aktivitách. Nový top model značky myPhone nabízí 5,7″ displej s ochrannou vrstvou Gorilla Glass 3 a baterii s kapacitou 3 900 mAh a rychlonabíjením Express Charging.

Průměrné parametry, nadstandardní ochrana

Telefon si tak bez potíží poradí s vodou, prachem, sněhem, pískem i jinými nečistotami. Majitelé telefonu určitě ocení kvalitní podání obrazu s HD rozlišením, o skvělý vizuální zážitek je nepřipraví ani přímé slunce. Obrněný telefon obstojí před různými nástrahami během používání, odolnost konstrukce při pádech zaručují pryžové rohy. Kromě funkčnosti je konstrukce i elegantní, výborný dojem navozuje imitace karbonu na zádech.

Starší procesor a vysoká cena?

myPhone Hammer Blade 2 Pro využívá čisté staré verze operačního systému Android 8.1 Oreo. O chod systému se stará již dva roky starý procesor Helio P23 od MediaTeku, operační paměť se vyšplhala na 6 GB. Pro uživatelská data je zde 128 GB vnitřní paměti s možností rozšíření o microSD kartu. Z dalších funkcí nechybí 4G či NFC. Bluetooth je zastaralé ve verzi 4.0. Stejně tak chybí jakákoli podpora satelitních systémů kromě GPS.

Například zcela chybí odemykání obličejem a je zde akorát přítomna čtečka otisků prstů.  Fotoaparát má 16 MPx a bohužel jen jednu čočku, stejně tak je tomu i u selfie kamery, kde je 8 MPx. Telefon má USB-C port, který díky přibalené rychlonabíječce a podpoře funkce Express Charging by měl nabít telefon maximálně do dvou hodin 3 900 mAh. Cena telefonu je necelých 10 000 Kč.

Zdroj: Tiskova zpráva

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim