reklama

Elephone oznámí základní model A6 Mini

Elephone oznámí základní model A6 Mini
2018-12-31T17:02:03+02:00
• 1. 1. 2019
5

Společnost Elephone myslí i na méně náročné uživatele a proto v nejbližších dnech oficiálně oznámí model nesoucí kódové označení A6 Mini, který byl v jednu chvíli poprvé odhalen na videu od neznámého zdroje na YouTube. Přestože již není k dispozici pro další přehrání, tak díky němu známe přesnější podobu telefonu včetně prvních specifikací. Čínský výrobce sice připravil zajímavý design, ale hardwarová stránka nebude určitě žádný nadstandard.

Jen malá ochutnávka

Jednolitá konstrukce vyrobená z neupřesněné slitiny kovu má vpředu displej s výřezem pro čelní kamerku. Jednoduché zpracování dokazují také všechny důležité prvky umístěné jen v jedné straně. Dokonce snímač otisků prstů je integrován v boční části. Ostatní hrany zařízení mají nabídnout 3,5mm jack pro sluchátka nebo tradiční microUSB port. Po stránce softwaru poběží pod systémem Android ve verzi 9.0 Pie, které ovšem navrch dají vlastní rozhraní ELE UI.

Hardwarovou výbavu zastoupí buď čtyřjádrový procesor MT6761, 2GB paměť, 16GB interní úložiště (LTE varianta) nebo čtyřjádrový čipset MT6580 od MediaTeku, 1GB paměť RAM, 8GB úložiště (3G verze). Prvky na zadní straně jsou nenápadně sestaveny stejně jako u nedáno představeném modelu Mi Play od konkurenčního Xiaomi. Čili dva senzory fotoaparátu ve svislé poloze a pod nimi samotná přisvětlovací LED dioda.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

K čemu je tento článek vlastně dobrý? Spousta podstatných věcí není vyřčena a navíc se dozvím, že je vyroben „z neupřesněné slitiny kovu“, což znamená plast… To si fakt autor nemohl dát více práce zjistit více o specifikaci ?
https://unite4buy.com/Elephone-A6-Mini-buy/

Jinak za 1000,- Kč solidní telefon :)

To bude trhač benchmarku 😀. To si snad ani nikdo nemůže koupit.

Když ho budou nabízet v O2 s výhodným tarifem za 1000,-/měsíc na dva roky, tak si ho moje švagrová koupí za korunu a bude se všude chlubit, jaký kup se jí povedl :)

Absolutně nepoužitelný ….na světě jsou lepší telefony který si zaslouží mít zde reklamu

Zakousnu CZ

1. 1. 2019, 8:45
Android aplikace

1GB RAM a 8GB úložný prostor s Android 9? To musí být tedy svižný stroj ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim