reklama

Apple Music nově podporuje tablety s Androidem

Apple Music nově podporuje tablety s Androidem
2019-01-30T13:34:41+01:00
• 30. 1. 2019

Často si říkáme, proč populární aplikace jsou k dispozici na mobilních telefonech, ale na tabletech nikoliv. Navrhnout takovou aplikaci pro tabletové rozhraní není tak jednoduché, jak si mnohdy všichni myslíme. 

Tablety mají oproti smartphonům větší displeje, což znamená, že vývojáři nemohou aplikaci jen zvětšit a zpřístupnit jej. Problémů, respektive překážek je mnohem a mnohem více. Například, tabletové rozhraní je speciálně přizpůsobeno, tudíž musí být i aplikace. Je tedy velmi obtížné vytvořit stejnou aplikaci pro mobily a tablety. 

Apple Music konečně dospívá

Skvělou zprávou však je, že se o to nyní pokouší americká společnost s logem nakousnutého jablka. Ta v současné chvíli pracuje na tabletovém uživatelském rozhraní pro její mobilní aplikaci Apple Music. 

Apple k novému instalačnímu balíčku samozřejmě přidal také popis novinek, který zní „nově si můžete Apple Music vychutnat také na širší škále Android zařízení, včetně tabletů. Tato aktualizace mimo jiné obsahuje různé vylepšení aplikace a výkonu“. 

Pokud bude aplikace na operačním systému Android fungovat minimálně tak dobře jako na iOS, bude mít Apple vysokou pravděpodobnost úspěchu. Již nyní mnoho uživatelů přechází ze Spotify na Apple Music, a to i na Android platformě. Jestliže si chcete nejnovější aktualizaci stáhnout, přejděte do Obchodu Play a klepněte na tlačítko „Aktualizovat“. Mějte však na paměti, že se stále jedná o beta verzi.

logo-app Apple Music Apple Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim