reklama

Android TV za výhodnou cenu z webu Cafago.com Sponzorovaný článek

Android TV za výhodnou cenu z webu Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2019-01-28T18:29:04+02:00
• 28. 1. 2019

Internetový obchod Cafago si pro vás dnes připravil další skvělou nabídku. Ať už pro milovníky, nebo pro nové nadšence do Android TV, nyní přichází s nabídkou produktu přesně pro vás. A dokonce za pakatel.

TX1 Smart Android TV

Dnešním produktem je TX1 Smart Android TV. Asi jednou z nejpodstatnějších informací u tohoto typu zařízení je kvalita obrazu. Samozřejmě jako u všech kvalitnějších Android TV, i tato podporuje až 4K rozlišení. Společně s podporou H.265 dekódování to z tohoto boxu činí výborný doplněk pro jakoukoliv konzumaci mediálního obsahu ve vašem obývacím pokoji.

Není to ale jenom o kvalitě obrazu. TX1 také disponuje čtyřjádrovým procesorem Cortex A7 společně s grafickým čipem Mali-400. Tyto čipy spolupracují s 1 GB RAM a 8 GB interního úložiště, které lze rozšířit SD kartou. A samozřejmě, internetová televize musí disponovat i dostatečně rychlým připojením, proto je TX1 vybavena 100M RJ45 přípojkou.

Pokud vás tato malá a přesto šikovná krabička zaujala, můžete si ji na webu Cafago pořídit za pouhých 19,33 euro (kolem 500 korun), pokud tedy využijete náš speciální kupón CR5682.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim