reklama

Zahrajte si Game of the Year od Googlu

Zahrajte si Game of the Year od Googlu
2018-12-18T19:50:06+01:00
• 18. 12. 2018
2

Minulý týden se Google pochlubil trendy ve vyhledávání a nyní spouští poměrně zajímavou hru, která se točí právě kolem celého roku 2018 napříč celosvětovým vyhledáváním, respektive trendů. Můžete si takto jednoduše ověřit, jak moc jste sledovali trendy v tomto roce a případně se dozvědět, co vám uniklo.

Game of the Year

V první řadě je nutné podotknout, že Game of the Year je kompletně v angličtině. Minimálně si ji můžete procvičit. Sama hra vám nabízí 20 otázek a tři životy. Za každou špatnou odpověď se vám odečte jedno srdíčko. Za každou správnou odpověď získáváte body. Ale není to jen o výběru jednoho správného trendu, čeká na vás také bonusové kolo ve stylu Tinderu. Jakmile skončíte své kolo, můžete si zahrát znovu, případně sdílet svůj výsledek a vyzvat své okolí.

Na první pohled se jedná o poměrně jednoduchou webovou hru, ale Google zde prezentuje své technologie jako Google Cloud a WaveNet pro vytvoření plynulého mluveného slova. V této hře vás totiž provází hlasový doprovod generovaný čistě systémy Googlu. Hra samotná se nejlépe provozuje na mobilním telefonu, ale je dostupná i v běžném webovém prohlížeči, stačí navštívit gameoftheyear.withgoogle.com. Podělte se v komentářích o váš výsledek ze znalosti trendů roku 2018 níže v komentářích.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Moravec

18. 12. 2018, 20:04
Android aplikace

trochu místake , obrázek Huyahey u tohohle prizpevku

Přemysl Vaculík

VIP 19. 12. 2018, 5:06

Za to může naše cache, nyní by to mělo být ok.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim