reklama

TOP příslušenství pro váš mobilní telefon za pár korun! sponzorovaný článek

TOP příslušenství pro váš mobilní telefon za pár korun! [sponzorovaný článek]
2018-12-18T06:00:28+01:00
• 18. 12. 2018

Vánoce se pomalu a jistě blíží, čímž se dostáváme ke každoroční otázce – co koupit rodině či přátelům k Vánocům. Na toto téma jsme se rozhodli zaměřit a proto jsme si pro vás připravili tento speciální článek, ve kterém najdete skvělé produkty za výjimečně nízké ceny.

Huawei Honor Selfie tyč za pár korun

Selfie jsou v dnešní době populární a nezdá se, že by tento trend blížil ke konci. Proto se internetový obchod Gearbest rozhodl uspořádat akci na skvělou selfie tyč, díky které můžete pořizovat ještě lepší selfíčka. Stačí pouze vložit telefon do speciálního držáku, připojit jej pomocí 3,5 mm jack konektoru a můžete fotit. Nejedná se ale o kdo ví jakou selfie tyč, neboť z ní můžete vytvořit i klasický stativ pro váš mobilní telefon.

Jestliže máte o selfie tyč zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Selfie tyč prodává za 488 Kč. Tyč si můžete zakoupit ZDE.

Powerbanka Xiaomi PLM09ZM za exkluzivně nízkou cenu

Asi každému z nás se někdy stalo, že se mu vybil mobilní telefon v tu nejnevhodnější. Občas se však stane, že nemáme při ruce nabíječku nebo zásuvku. Proto je vhodné mít powerbanku, ale vzhledem k tomu, že se kapacita mobilních baterií stále zvyšuje, tak je vhodné pořídit i kvalitní powerbanku. Pokud hledáte tu vhodnou, tak pro vás e-shop cafafo.com připravil exkluzivní nabídku, a to powerbanku od společnosti Xiaomi s kapacitou 10 000 mAh.

Specifikace powerbanky Xiaomi PLM09ZM

Jak jsem již zmiňoval výše, tak powerbanka má kapacitu 10 000 mAh, což není největší kapacita, ale bohatě stačí pro většinu telefonů na 2-3 nabití. Powerbanka je osazena dvěma konektory pro výdej energie se specifikacemi 5.1 V/2.4 A. Pro nabíjení samotné powerbanky je zde konektor typu micro-USB. celková doba nabíjení powerbanky je dle výrobce 4-6 hodin dle adaptéru.

Powerbanka má i příjemné rozměry a váhu – 14,7 x 7,1 x 1,4 centimetrů a váha je pouhých 204 gramů. Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si powerbanku od společnosti Xiaomi pořídit za exkluzivní cenu 454 Kč. Stačí navštívit webové stránky e-shopu Gearbest.com. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož je nabídka časově omezená. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim