Snapchat miluje mazlíčky, přidal nové filtry přímo pro psy

Snapchat miluje mazlíčky, přidal nové filtry přímo pro psy
2018-12-30T14:26:54+02:00
• 30. 12. 2018

Zdroj: Snapchat

Jestlipak si ještě pamatujete na mobilní aplikaci Snapchat, která byla svého času velmi populární? Pokud ano, používáte ji vůbec? Důvod, proč se váš takto úvodem článku ptáme, je, že stejnojmenná společnost přinesla další novinku, která by ji měla nakopnout k vyšším číslům. 

Snapchat má poměrně zajímavou historii. Aplikace měla být nejprve určena pro posílání erotických fotografií, tvůrci Evan Spiegel, Bobby Murphy a Reggie Brown však nakonec cílovou skupinu zásadně změnili. 

Snapchat je v současné době velmi populární hlavně v USA, kde má asi 50 milionů uživatelů. Je postaven na principu, že člověk vyfotí nějakou situaci svým mobilním telefonem a pošle ji přátelům. Ti si ji mohou přidržet, jinak se maže. Mohou též odpovědět vyfocením jiné situace. Některé fotografie je možné si ukládat do alba.

Snapchat dokáže vytvořit selfie i se psem

Je třeba si přiznat, že právě Snapchat tak trochu nechtěně nakopl Instagram, který prvenství na trhu převzal a jednoznačně vládne. Není se čemu ale divit. Snapchat tak trochu zaspal dobu, navíc Instagram měl velkou uživatelskou základnu, tudíž si mohl přestavbu svých služeb dovolit. 

Současná situace je taková, že Snapchat upadá a pomalu umírá. Samotnému pádu samozřejmě tvůrci a hlavně akcionáři nechtějí dopustit. Společnost Snapchat Inc. se tak rozhodla přidat novinku v podobě filtru. 

Snapchat do své mobilní aplikace přidal zcela nové filtry určené přímo pro psy. Ačkoliv se to zdá jakkoliv bizarní, uživatelé si díky tomu mohou udělat selfie i se svým mazlíčkem. Trochu zvláštní je, že aplikace podporuje pouze psi, nikoliv kočky a další mazlíčky. Otázkou zní, skutečně tyto filtry pomohou Snapchatu k lepším výsledkům?

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat