Microsoft Launcher přináší velké změny, které ocení nejeden uživatel

Microsoft Launcher přináší velké změny, které ocení nejeden uživatel
2018-12-30T12:39:32+02:00
• 30. 12. 2018

Jestliže patříte mezi uživatele, kteří na svůj zcela nový chytrý telefon nainstalují launcher třetích stran, pořádně zbystřete. Launcher od společnosti Microsoft se ve svých začátcích potácel s menšími nedostatky oproti Windows Phone. V tehdejší době byla největším problémem absence digitálního asistenta Cortana.

To Microsoft velmi rychle napravil a inteligentního asistenta do svého Launcheru nakonec implementoval. Nyní redmondská společnost přináší další sadu funkcí, kterou beta testeři již nějakou chvíli znají. Funkce se však dostávají také mezi širokou veřejnost. Na co se vývojáři zaměřili tentokrát, zjistíte v odstavci níže. 

Microsoft Launcher přináší tyto novinky

Společnost Microsoft ve své mobilní aplikaci přinesla mnohem lepší integraci s dalšími jejími aplikacemi, mezi které patří To Do a Sticky Notes. K dispozici jsou také některé nové funkce Cortany. Aktivovat hlasovou asistentku Cortana je možné frází „Hey Cortana“. Tato možnost je však k dispozici pouze pro uživatele ze Spojených států amerických. 

Další velkou novinkou je časová karta. Jistě znáte Digital Wellbeing z operačního systému Android 9 Pie, a právě zde jde o podobnou funkci. Díky této implementaci můžete zjistit, kolik času jste v aplikacích strávili, a podobně. Kromě této novinky přibyla také možnost zobrazit si své Sticky Notes na kartě Poznámky. Pokud si chcete novinky vyzkoušet, přejděte do Obchodu Play a stáhněte si nejnovější verzi aplikace Microsoft Launcher.

logo-app Arrow Launcher Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat