reklama

Blackview BV5500 – nový obrněnec na cestě

Blackview BV5500 – nový obrněnec na cestě
2018-12-28T11:00:34+01:00
• 28. 12. 2018

Pod značkou Blackview se připravuje další nový zástupce v podobě odolného telefonu, který bude zapadat do již dostatečně širokého portfolia zařízení. Chystaný přírůstek dostane název BV5500 a své místo si najde mezi konkurenty ve střední třídě. Novinka sice ponese charakteristické robustní prvky pro zvýšenou odolnost, ale nelze přehlédnout jejich decentní množství a blízkou podobu s modelem Black Shark od konkurenčního Xiaomi.

Nízká cena v očekávání

Seznam specifikací není v současné době ještě kompletní, i když se vpředu hovoří o 5,5palcovém displeji v poměru stran 18:9, kterému určitě dobře poslouží ochranné sklo Gorilla Glass 3 obepnuté celkem tenkými rámečky z odolného hliníku. Odolnost vůči vnějším vlivům je zajištěna prostřednictvím certifikace IP68, IP69K a vojenskému standardu MIL-STD-810G. Bližší informace kolem typu procesoru, velikosti paměti RAM či interního úložiště bohužel zatím neznáme.

Každopádně zadní část nabídne dva senzory fotoaparátu, z nichž jeden z nich bude mít maximální rozlišení 13 megapixelů a dodá jej společnost Sony. Dále výdrž zaštítí baterie s kapacitou 4 400 mAh nebo uživatelským prostředím má doprovázet operační systém Android v předinstalované verzi 8.1 Oreo. Přestože výrobce tají datum zahájení prodeje či prodejní cenu, tak se spíše očekává nižší cenovka.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim