reklama

Google Keep vylepšuje psaní poznámek

Google Keep vylepšuje psaní poznámek
2018-12-14T12:26:44+01:00
• 14. 12. 2018
2

Google Keep je poznámková služba, která nabízí poměrně dost možností a postupem času získává další. Nyní jsme se dočkali jedné malé drobnosti, která může zjednodušit ruční psaní poznámek, nebo samotného kreslení, byť na to není přímo určena.

Google Keep a více prostoru

S novou verzí aplikace (5.0.481.05) se nemusíte limitovat na zobrazený prostor. Jakmile se dostanete v psaní či kreslení na konec obrazovky, aplikace přidá další prostor. Pro posunutí obrazu musíte v aplikaci pro smartphone dvěma prsty posunout plochu. Na webu je k dispozici tato možnost prostřednictvím skrolování.

V tomto případě nejde jen o jedno navýšení plochy pro kreslení. Obraz lze natáhnout na poměrně dlouhou výšku, ale je zde jiný problém. Jakmile chcete sdílet celý snímek, tak máte smůlu. Při sdílení do Dropboxu se nám podařilo jen uložit aktuální viditelnou plochu. Nevíme, jestli se jedná o chybu nebo funkci. Snad Google vylepší novou funkci a budeme moci sdílet kompletní poznámku s veškerým napsaných textem.

Co se týče webu, tak zde takový problém není. Při testování jsme se dostali na rozlišení 392 x 4096 pixelů. Skrze web lze stáhnout kompletní nákres vytvořený na mobilním telefonu a i zde jde stejné rozlišení.

logo-app Google Keep Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

JiriJandl

4. 1. 2019, 20:16

Ale prd Seppe. :)
Na jednoduchý poznámky stačí, a na to je určena.
Nikdy si nehrála na Evernote atp.
Jediné, co bych vytknul, že v okamžiku kdy přešla na material, se dost zpomalila. Na mobilu s atomem (aušus) to nepoznám, ale na tabletu se slabším procesorem (lenovo yoga) je to hodně znát.

Takovou „sranda apku“ by měl plynule utáhnou i tydlifoun z roku cvaj…

Sepp Winkler

18. 12. 2018, 13:38

Na čo to všetko, keď STÁLE nevedia triediť ani v zoznamoch a ani poznámkach. Je to najhoršia poznámková apka, akú poznám.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim