reklama

Geekbuying jede, ke každému produktu máme slevový kupón! sponzorovaný článek

Geekbuying jede, ke každému produktu máme slevový kupón! [sponzorovaný článek]
2018-12-15T16:50:07+01:00
• 14. 12. 2018

Zahraniční internetový obchod Geekbuying se usilovně snaží, abyste měli co nejčastěji možnost získat největší možné slevy na různé produktové zboží. A před Vánoci se Geekbuying skutečně činí. 

Geekbuying rozdává radost

Internetový obchod zahájil nejnovější a zároveň největší slevovou akci pod názvem Vánoční prodej. Celé promo je rozděleno do několika kategorií. Každá z nich obsahuje širokou škálu produktů, které jsou nyní ve slevě. Geekbuying navíc dává čtenářům Dotekomanie možnost získat další 15 dolarovou slevu. 

Na tomto odkaze máte k dispozici hned celou řadu TOP produktů. Od mobilních telefonů až po chytré náramky či hodinky. A nejedná se o neznámé výrobce. Mezi zlevněnými položkami jsou produkty značky Xiaomi a podobně. 

Již nyní můžete například získat originální chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Stratos s 50 % slevou – za 3 762 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón UPZA488V, cena se sníží o dalších 15 amerických dolarů, tj. 330 Kč. 

Tento slevový kupón však neplatí pouze pro Xiaomi hodinky, ale pro veškeré produkty, které naleznete na tomto odkaze. K dispozici jsou například hodinky Ticwatch E Sports za 3 058 Kč. Pokud zadáte kupón UPZA488V, zaplatíte krásných 2 728 Kč. Veškeré zlevněné produkty najdete ZDE. Vzhledem k tomu, že se jedná o polský Geekbuying, zboží vám dorazí do pěti pracovních dnů. Vánoční dárky tak můžete nakoupit s předstihem.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim