reklama

Apple vydal první Beddit produkt pro monitorování spánku

Apple vydal první Beddit produkt pro monitorování spánku
2018-12-11T18:00:29+01:00
• 11. 12. 2018

Americký technologický gigant Apple začátkem loňského roku získal aplikaci pro sledování spánku, známou pod názvem Beddit. Velmi dlouhou dobu jsme ale čekali na nový produkt.

Beddit jen přeci nezanikl

Beddit – aplikace a systém spánku – je navržen tak, aby monitoroval každodenní spánkové návyky přes iPhone. Společnost Beddit se na svých webových stránkách doposud snažila udržet zákaznickou podporu, což naznačilo, že nová dohoda žádným způsobem nové a stávající zákazníky neovlivní. 

Apple, potažmo Beddit, nevydal nové zařízení od počátku akvizice. Na nový produkt jsme tak čekali déle než rok. Jak bylo u společnosti Beddit zvykem, novým produktem se vždy stal speciální tenký pás – a letos tomu není jinak. Dočkali jsme se zbrusu nového pásu, jenž je vybaven hned několika senzory. Samotný pás je pak pro správnou funkčnost zapotřebí uložit pod polštář a podobně. Co ale takový nový Beddit produkt dokáže?

Jakmile produkt uložíte pod polštář, automaticky začne sledovat dobu spánku, srdeční frekvenci, dýchání a chrápání až pro dvě osoby najednou. Veškeré statistiky se následně objeví v aplikaci Beddit. Jste-li majitelem Apple Watch, můžete si také nastavit oznámení, které vám bude na hodinky přicházet. Nový pás Beddit bude v prodeji zhruba za 3 300 Kč bez DPH a je kompatibilní s iPhone 5s a novějšími. 

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim