Vernee M8 Pro – střední třída se zajímavými prvky

Vernee M8 Pro – střední třída se zajímavými prvky
2018-11-26T14:22:31+02:00
• 26. 11. 2018
2

Vernee M8 Pro je připravovanou novinkou od čínského Vernee. Nabídne parametry ladící se současnými trendy střední třídy. Cena nového zařízení by měla být kolem 250 eur, dle současného přepočtu kolem 6 500 Kč. Nabídne veliký displej a poměrně slušný výkon. Bohužel trhák nečekejte.

AI procesor a šetření na komponentech

Vernee je zajímavým výrobcem. Vyrábí telefony za poměrně přijatelnou cenu i s poměrně dobrými parametry, avšak po vydání se o své telefony vůbec nestará a jejich podpora prakticky neexistuje. I přes tuto vadu, která provází Vernee od vzniku společnosti, je stále schopna prodávat svoje zařízení a nacházet nové kupce a mít tak kapitál na tvorbu nových telefonů. Připravovaný Vernee M8 Pro nabídne procesor od MediaTeku Helio P60, který pracuje s prvky AI. Nabídne k tomu i 6 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště, to však je zajištěno pomocí staršího a pomalejšího typu eMMC 5.1.

Vernee M8 Pro

LCD displej nabízí 6,2″ s rozlišením FHD+ a hustotou 402 pixelů na palec. Displej zabírá díky poměru stran 18,5:9 celkem 81 % přední plochy. Fotoaparát na zadní straně nabízí dva snímače, hlavní s 16 MPx se světelností 2,0 a druhotný pro portrétový efekt s 8 MPx. Selfie kamera nabízí 13 Mpx. U konektivity nechybí Bluetooth ve starší verzi 4.2 LE, lokalizační systémy GPS a GLONASS či 5 GHz Wi-Fi. Nabíjení probíhá pomocí USB-C a je i bezdrátové pomocí Qi standardu s 10 W. Baterie má kapacitu 4 100 mAh. Slot je určen pro dvě nano SIM karty, na SD kartu nezbylo místo. U konektivity se počítá se 4G a nechybí nejrozšířenější česká síť B20 (800 MHz). Je přítomno i NFC a tedy možnost využití Google Pay platformy. Vernee M8 Pro přijde pravděpodobně brzy na trh za cenu kolem 6 500 Kč a bude vybaven systémem Android Oreo, pravděpodobně s vlastní nástavbou VOS (Vernee OS).

Zdroj: kimovil.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Jiří Dvorský

28. 11. 2018, 20:35

Ale jo poslední dobou 1-3 updaty na telefony vydají, ano není to moc, ale lepší než nic. Samozřejmě nová verze systému přes všechny sliby nikdy nepřijde.

Karel Čapka

VIP 29. 11. 2018, 10:48

To je pro mě překvapení! Alespoň něco. Ale celkově se „vykašlali“ na aktualizaci na novou verzi. :/

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat