reklama

Nový Apple Magnetic Charching Dock nahradí současnou generaci

Nový Apple Magnetic Charching Dock nahradí současnou generaci
2018-11-14T21:12:17+01:00
• 14. 11. 2018

Nedávno se v dokumentaci FCC, neboli Federální komise pro komunikaci, objevila zcela nová bezdrátová nabíječka Apple Magnetic Charching Dock. Samozřejmě se jednalo o speciální nabíječku pro chytré hodinky s logem nakousnutého jablka. 

Bylo tedy jen otázkou času, kdy společnost Apple novou nabíječku uvede do svého katalogu produktů. A to se nyní také stalo. Apple svůj dock pro Apple Watch nabízí za 1 990 Kč a podporuje téměř všechny generace – Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3 a Apple Watch Series 4. 

Apple Magnetic Charching Dock nahradí současný model

V současné době není zcela jasné, jaké vylepšení nová bezdrátová nabíječka oproti předchozí generaci přináší. Určité vylepšení zde ale musí být, jinak by Apple tuto novinku do svého katalogu nezařadil. Magnetická nabíječka dokonce využívá i stejný indukční konektor pro nabíjení Apple Watch. Původní model nesl označení MLDW2AM/A a nový je veden jako MU9F2AM/A.

Dokonce je zde i možnost připojit nabíječku pomocí Lightning kabelu na USB. Také stojí za to poznamenat, že nový Apple Magnetic Charching Dock nahrazuje původní generaci, jejíž prodej bude brzy ukončen. 

„Magnetickým nabíjecím dokem pro Apple Watch můžeš své hodinky nabíjet ve vodorovné poloze s rozepnutým řemínkem nebo v poloze na boku. Při nabíjení se hodinky automaticky přepnou do režimu nočního stolku, takže je můžeš používat jako budík. Magnetický nabíjecí dok pro Apple Watch používá stejný indukční nabíjecí konektor, jaký je k Apple Watch přibalený. Dají se jím nabíjet všechny modely a velikosti Apple Watch. Do zásuvky ho připojíš USB kabelem s konektorem Lightning a 5W USB napájecím adaptérem Apple.“

Jak již bylo napsáno, cena je 1990 Kč. Novinku si můžete předobjednat na oficiálních stránkách společnosti Apple. Oficiální dostupnost je ohlášena na 16. listopadu 2018.

Zdroje: apple.com, phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat