reklama

Nový Apple Magnetic Charching Dock nahradí současnou generaci

Nový Apple Magnetic Charching Dock nahradí současnou generaci
2018-11-14T21:12:17+01:00
• 14. 11. 2018

Nedávno se v dokumentaci FCC, neboli Federální komise pro komunikaci, objevila zcela nová bezdrátová nabíječka Apple Magnetic Charching Dock. Samozřejmě se jednalo o speciální nabíječku pro chytré hodinky s logem nakousnutého jablka. 

Bylo tedy jen otázkou času, kdy společnost Apple novou nabíječku uvede do svého katalogu produktů. A to se nyní také stalo. Apple svůj dock pro Apple Watch nabízí za 1 990 Kč a podporuje téměř všechny generace – Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3 a Apple Watch Series 4. 

Apple Magnetic Charching Dock nahradí současný model

V současné době není zcela jasné, jaké vylepšení nová bezdrátová nabíječka oproti předchozí generaci přináší. Určité vylepšení zde ale musí být, jinak by Apple tuto novinku do svého katalogu nezařadil. Magnetická nabíječka dokonce využívá i stejný indukční konektor pro nabíjení Apple Watch. Původní model nesl označení MLDW2AM/A a nový je veden jako MU9F2AM/A.

Dokonce je zde i možnost připojit nabíječku pomocí Lightning kabelu na USB. Také stojí za to poznamenat, že nový Apple Magnetic Charching Dock nahrazuje původní generaci, jejíž prodej bude brzy ukončen. 

„Magnetickým nabíjecím dokem pro Apple Watch můžeš své hodinky nabíjet ve vodorovné poloze s rozepnutým řemínkem nebo v poloze na boku. Při nabíjení se hodinky automaticky přepnou do režimu nočního stolku, takže je můžeš používat jako budík. Magnetický nabíjecí dok pro Apple Watch používá stejný indukční nabíjecí konektor, jaký je k Apple Watch přibalený. Dají se jím nabíjet všechny modely a velikosti Apple Watch. Do zásuvky ho připojíš USB kabelem s konektorem Lightning a 5W USB napájecím adaptérem Apple.“

Jak již bylo napsáno, cena je 1990 Kč. Novinku si můžete předobjednat na oficiálních stránkách společnosti Apple. Oficiální dostupnost je ohlášena na 16. listopadu 2018.

Zdroje: apple.com, phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim