reklama

Motorola brzy ukáže Moto G7 Plus

Motorola brzy ukáže Moto G7 Plus
2018-11-24T09:30:12+01:00
• 24. 11. 2018

Nejnovější únik kolem žhavé novinky s názvem Moto G7 Plus od firmy Motorola tentokrát přibližuje možnou podobu. Samotný přívlastek Plus mu předpovídá o něco lepší specifikace, než má dostat základní varianta, která by mohla přijít souběžně po jejím boku. Výrobce samozřejmě drží všechny důležité informace stále pod pokličkou, a proto očekávanou výbavu nesmíme brát bez určité rezervy.

Výřez alá „waterdrop“

Modely Oppo F9 Pro a Vivo V11 nebudou jedinými telefony na mobilním trhu s příznačným výřezem ve tvaru vodní kapky. Údajně se o něj podělí s chystaným Moto G7 Plus, u něhož můžeme také očekávat 6,4palcový displej s FullHD+ rozlišením. Pod ním poběží procesor Snapdragon 660 nebo výkonnější 710 od Qualcommu, až 6GB operační paměť RAM a 128GB interní úložiště pro uživatelská data.

Zadní část bude asi vybavena dvěma snímači fotoaparátu (16 + 5 megapixelů), LED bleskem na přisvětlení záznamů, snímačem otisků prstů či baterií o velikosti 3 500 mAh. Vsazené sklo v zádech nepřímo naznačuje možné nasazení bezdrátového nabíjení prostřednictvím technologie Qi. Závěrem lze zmínit, že společnost Motorola hned v úvodu do nich předinstaluje nejnovější verzi operačního systému Android 9.0 Pie.

Zdroje: mrgizmo.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim