reklama

Ulefone představil model Armor X2

Ulefone představil model Armor X2
2018-11-24T11:00:49+01:00
• 24. 11. 2018

Odolný telefon nemusí zároveň znamenat výkonný a přesně v tomto duchu se nese nejnovější přírůstek v nabídce společnosti Ulefone. Jejich aktuální novinka nese název Armor X2, přičemž půjde naproti méně náročným uživatelům. Proto si také zařízení vysloužilo prvky výbavy charakteristické pro nižší třídu. Podle čínského výrobce bude patřit mezi cenově dostupné modely, i když přesná cena není prozatím známa.

Nemůže zklamat

Vpředu je k dispozici 5,5palcový HD+ displej v poměru stran 18:9, který chrání odolné sklo Gorilla Glass. Hardwarovou stránku zastupuje čtyřjádrový procesor MT6580 od MediaTeku, 2GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 16 GB. To navíc podporuje až 128GB paměťové microSD karty. Zatímco přední část doplňuje 8megapixelová kamerka, tak záda jsou opatřena dvojici senzorů ve složení 13 + 5 MPx.

Celkovou výdrž řídí baterie s kapacitou 5 500 mAh, snímač otisků prstů překvapivě ukrývá boční část telefonu a uživatelským prostředím doprovodí systém Android ve verzi 8.1 Oreo. Zvýšená odolnost je podložena získanou certifikací IP68, která přináší odolnost vůči vodě do hloubky 1,5 metrů či pádům z výšky 1,2 metrů. Nakonec mezi ostatní prvky výbavy patří technologie NFC, Google Pay, funkce dual-SIM.

Zdroje: ulefone.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim