reklama

iPhone X může mít problémy s dotykovou vrstvou

iPhone X může mít problémy s dotykovou vrstvou
2018-11-12T16:44:08+02:00
• 12. 11. 2018
1

Společnost Apple se musí opět vypořádat s velmi nepříjemnými problémy, které se nyní týkají displejů loňského iPhonu X. Hned celá řada uživatelů si totiž začala stěžovat na problémové části zobrazovacího panelu, které často nereagovaly na dotyk. Apple tedy přichází s řešením.

Jak jsme si již u Applu zvyklí, vždy, když se vyskytne závažný problém s jeho produkty, takřka ihned spustí výměnný program. Pomocí něho pak mají postižení majitelé možnost zažádat o bezplatnou opravdu či rovnou o výměnu zařízení za nový kus. Zpravidla je podobný program omezen na určité období.

iPhone X není dokonalý

Vzhledem k tomu, že se loňské modely X potýkají s problémy hlavně v části displeje, rozhodla se firma s logem nakousnutého jablka spustit výměnný program. Dle slov Applu mohou mít některé displeje iPhonu X potíže s odezvou, a to kvůli selhávající komponentě.

Společnost Apple mimo jiné prohlásila, že zákazníci, kteří mají podobné problémy (displej nereaguje na dotyk či reaguje jen z části), mají nárok na bezplatnou opravu. O tu si mohou zažádat buď přímo v Apple Storu, anebo v nějakém autorizovaném obchodě. 

Pravděpodobně může být tímto problémem postižena značná část prodaných produktů, protože ani samotný Apple neví, v jakém časovém rozpětí byly telefony s vadnou součástkou prodány. Může se tedy stát, že problémy nastanou nejen u modelu, který byl prodán v říjnu loňského roku, ale také u modelu, který byl prodán v letošním roce. 

Pokud máte s vaším iPhonem X podobné potíže, doporučujeme vám navštívit autorizovaného prodejce. Ještě předtím, než se do obchodu vydáte, si zálohujte veškerá data, a to buď skrze iTunes, anebo iCloud. 

Zdroj: macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Alžběta Blažková

17. 11. 2018, 18:37

Dobrý den, v jakém obchodě dojde k výměně telefonu kus za kus? V Datartu mi bylo řečeno,že telefon zasílají na reklamaci a maji na to 30dní. 30dní opravdu nemůžu být bez telefonu. Děkuji za odpověď. Blažková (alzbeta.blazkova@seznam.cz)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat