reklama

Honor 10 Lite bude prodáván i ve speciální edici Supreme

Honor 10 Lite bude prodáván i ve speciální edici Supreme
2018-11-13T17:39:28+01:00
• 13. 11. 2018

Společnost Honor, kterou vlastní čínské Huawei, začátkem tohoto roku představila velmi zajímavé modely pod názvem Honor 10 a Honor 10 GT. Od začátku prodeje těchto telefonů však netrpělivě čekáme také na uvedení levnější varianty Honor 10 Lite, po které se jakoby slehla zem.

Honor 10 Lite se nakonec jen dočkáme

Po téměř roce jsme se konečně dočkali prvních náznaků týkající se příchodu již zmíněného modelu Lite. Nově připravovaný telefon se vůbec poprvé objevil v rukou Zhu Zhengtinga a také na TENAA s označením HRY-AL00. Honor 10 Lite by údajně měl být k dispozici jak v modré, tak také černé a červené barvě. 

Dle fotografií odlehčená varianta Honor 10 Lite nabídne výřez v displeji, což samozřejmě není nijak překvapující informace. K dispozici by údajně měl být i duální fotoaparát s podporou funkcí AI. Součástí telefonu zřejmě nebude technologie Face ID, neboť se na přiložených snímcích nachází čtečka otisků prstů (na zadní straně). Maximálně bude k dispozici odemknutí mobilu obličejem, ale bez patřičného zabezpečení se nebude využívat například pro placení.

Odlehčená varianta svým konstrukčním a designovým zpracováním velmi připomíná model Honor 8X, který byl představen teprve nedávno. Velmi zajímavou informací však je, že se na některých trzích bude nacházet speciální edice Supreme. 

Honor se údajně domluvil na spolupráci s oděvní značkou Supreme, se kterou vytvoří ojedinělou edici (viz obrázek výše). Co se týká hardwarových specifikací, bohužel podrobnější informace nemáme. Těch bychom se ale měli dočkat velmi brzy. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim