reklama

Exkluzivní bezdrátová sluchátka Xiaomi AirDots za skvělou cenu! sponzorovaný článek

Exkluzivní bezdrátová sluchátka Xiaomi AirDots za skvělou cenu! [sponzorovaný článek]
2018-11-14T06:51:19+01:00
• 13. 11. 2018
4

Čínskou společnost Xiaomi vám není třeba nijak podrobně představovat. Všichni totiž moc dobře víte, že jde o výrobce, který dokáže vyrobit skvěle vybavený chytrý telefon za relativně nízkou cenu. Důkazem toho je například model Xiaomi Mi Mix 3, který seženete od 11 990 Kč. Jedná se mimochodem o vlajkovou loď tohoto čínského výrobce. 

Xiaomi se ale nevěnuje pouze výrobě chytrých telefonů, ale také nejrůznějšího příslušenství – od chytrých hodinek a náramků, až po chytré žárovky, či dokonce koloběžky. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Xiaomi představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka.

Xiaomi AirDots za skvělou cenu

Originální Xiaomi AirDots na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearvita je však po dobu prvního týdne jen za 1 002 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi AirDots po vzoru AirPods

Xiaomi na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem Mi AirDots Youth Edition. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta. 

Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 5.0. Samotná výdrž sluchátek činí čtyři hodiny, tedy v případě, že používáte obě dvě. Pokud ale použijete pouze jedno sluchátko, například jako hands free, dostanete se až na pět hodin používání. Samotná dokovací stanice pak vydrží dalších dvanáct hodin. 

Originální Xiaomi AirDots na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearvita je však po dobu prvního týdne jen za 1 002 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Tomáš Tolcer

17. 12. 2018, 18:06

No já nevím. Za mě Sonáče obecně Xiaomi válcují viz třeba https://www.arecenze.cz/sluchatka/ . Narozdíl od telefonů atd. Xiaomi ani zas tak výrazně nevyniká cenou. Nešel bych do toho :).

Petr Hošek

14. 11. 2018, 0:04

Myslím že Ali bude levnější…
Xiaomi AirDots bluetooth earphone Youth Version Edition MI Mini Headset stereo bass BT 5.0 touch Wireless Headphones Earbuds

Adam Křivka

13. 11. 2018, 19:54

Za jak dlouho se budou dát sehnat i u nás?

Přemysl Vaculík

VIP 13. 11. 2018, 20:01

V tuto chvíli neznáme dostupnost. Čeští dodavatelé zatím zjišťují možnosti.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat