reklama

Xiaomi Qicycle aneb chytré kolo nyní ve slevě! sponzorovaný článek

Xiaomi Qicycle aneb chytré kolo nyní ve slevě! [sponzorovaný článek]
2018-10-04T06:00:03+02:00
• 4. 10. 2018

V obchodě TomTop je nyní za akční cenu k dispozici velice zajímavý produkt. Jde o kolo, ale ne jen tak ledajaké kolo. Vyrábí ji čínské Xiaomi, jmenuje se Xiaomi Qicycle a disponuje vlastním pohonným systémem. Pokud vás tedy přestane bavit nekonečné šlapání nohou, můžete si odpočinout a nechat se bez námahy vozit.

Xiaomi Qicycle a doprava z německého skladu

Xiaomi Qicycle je lehké a snadno skladatelné  kolo, která vás sveze rychlostí až 20 km/h, přičemž na jedno plné nabití je schopno ujet až 45 km. Váží přitom jen 22 kg, takže ani jeho přeprava není nijak náročná. Nesmírnou výhodou je, že pro nabíjení není nutné nosit jej k zásuvce v obýváku. Samo se totiž dokáže dobíjet při vaší jízdě šlapáním, jelikož disponuje generátorem elektřiny. Ke koloběžce je dostupná mobilní aplikace pro jednoduchou správu funkcí a parametrů.

Kolo Xiaomi Qicycle stojí za běžných okolností 45 871 Kč při koupi z německého skladu, nyní je však exkluzivně k dispozici za zlevněnou cenu. Konečná cena tedy činí 20 456 Kč. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z německého skladu. A to už stojí za zvážení. Pokud máte zájem, k zakoupení je Xiaomi Qicycle dostupné zde.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim