reklama

Xiaomi představilo novou masku pro lepší spánek

Xiaomi představilo novou masku pro lepší spánek
2018-10-17T15:19:03+02:00
• 17. 10. 2018

Easy Air Brain Wave Sleeping Eye Mask, tak zní název nového výrobku od Xiaomi, který má za cíl pomoci člověku lépe usnout. Zkoumá totiž mozkové vlny a dle jejich analýzy pouští ve správném rytmu hudbu, která pomůže člověku lépe usnout.

Pracuje přes celou noc

Xiaomi je producentem obrovského množství produktů, ačkoli je hlavně výrobcem chytrých telefonů, tak se nebojí zajít i do zcela odlišných odvětví. Nyní přišlo s chytrým uspávačem. Jde o oční masku, která pomůže člověku lépe a rychleji usnout. Xiaomi však pouze poskytlo jméno tomuto výrobku poskytlo své jméno. Výrobou a po prodejním servisem se zabývá firma Hangzhou Enter Electronic Technology Co., Ltd.

Easy Air Brain Wave Sleeping Eye Mask

Nová oční maska má na sobě tři elektrody, které snímají mozkové vlny uživatele, spolu s algoritmem a následně pouští hudbu. Hudba je pouštěna tak, aby vyvolávala v mozku theta vlny, které navozují mozek k relaxaci a ke spánku. Jak uživatel začne usínat, hudba se začne i postupně ztišovat.

Maska pracuje přes celou noc a nad ránem uživatel probudí. Čas probuzení se nastaví pomocí aplikace Easy a maska následně vyhodnotí, kdy je nejvhodnější uživatele probudit. Easy Air Brain Wave Sleeping Eye Mask spací maska je omyvatelná, poskytuje 99% krytí a váží pouhých 50 g.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim