reklama

YouTube spouští beta program pro aplikaci pro Android

YouTube spouští beta program pro aplikaci pro Android
2018-10-17T13:49:48+02:00
• 17. 10. 2018

Youtube si v těchto dnech prodělal menší výpadek, který trval přibližně 30 minut. Čeští uživatelé si toho ani moc nevšimli, jelikož se vše událo v nočních hodinách. V tuto chvíli je vše opravené a Youtube se všem omluvil. Jakoby na to hned zareagoval a spustil beta program pro aplikaci na platformě Android, ale jedná se čistě jen o náhodu.

YouTube Beta

Beta testování nových funkcí není u této služby nic neobvyklého, ale to se týká jen webové verze, kde je k dispozici laboratoř. Nyní se ale konečně dočkala aplikace pro Android, kde se můžete zapojit do testování. Google se nerozhodl pro speciální testovací verzi, jako tomu je u webového prohlížeče Chrome.

Pakliže se chcete stát testerem Youtube pro Android, musíte se prvně zaregistrovat do tohoto programu skrze speciální stránku. Jakmile potvrdíte, že se stáváte beta testerem, tak je celý proces takřka dokončen. Jakmile bude dostupná beta verze aplikace Youtube, na svém zařízení dostane aktualizaci. Nemusíte instalovat novou, jednoduše dojde k nahrazení stabilní verze za beta variantu.

beta program

Pakliže budete chtít ukončit testování Youtube, stačí znovu navštívit stránku pro testery a zrušit členství. Jakmile bude vydána stabilní varianta, tak dojde k nahrazení beta verze. Případně můžete Youtube odinstalovat a znovu nainstalovat.

logo-app YouTube Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim