reklama

Waze Audio Player získává dalších 7 partnerů

Waze Audio Player získává dalších 7 partnerů
2018-10-29T23:19:23+00:00
• 30. 10. 2018
Thumbnail1

Minulý rok navigace Waze získala integraci ovládacích prvků pro Spotify. Nyní se společnost chlubí, že Waze Audio Player získá další sedm partnerů, díky kterým si bude moci přijít na svou hudbu snad každý řidič či uživatel. Novinka přichází krátce po integraci obdobné funkce do Google Map.

Waze Audio Player

Waze ohlásil v pondělí, že v rámci beta testování nyní budou mít uživatelé navigace možnost si vybrat více stanic a stremovacích služeb. Konkrétně jsme se dočkali služeb jako Pandora, Deezer, iHeartRadio, NPR One, Scribd, Stitcher a TuneIn. Samozřejmostí je pak ještě Spotify, takže nově je k dispozici osm služeb.

Bohužel ne vše je dostupné na platformách Android a iOS. Pakliže máte na svém mobilním telefonu systém od Googlu, můžete využívat z nově přidaných jen Pandora, iHeartRadio, NPR One, Scribd, Stitcher a TuneIn. U systému iOS je výběr omezenější, tedy jen Deezer, iHeartRadio, Scribd a Stitcher. U obou platforem je jediná podmínka, musíte mít nainstalovanou aplikaci konkrétní služby.

Výhodou integrace do samotné aplikace Waze je rychlejší ovládání a zejména spuštění přehrávání. Nebudete tak muset za jízdy spouštět jinou aplikaci. Jak již bylo řečeno, novinka je nyní dostupná jen pro beta testery. Pokud se jím chcete stát, postupujte podle návodu na oficiálních stránkách. V opačném případě si budete muset počkat pár týdnů, než se novinka objeví ve stabilní aplikaci.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Libor Foltýnek

30. 10. 2018, 7:07

Ááááá, proč ne Deezer na Androidu? A nebo: proč moje auto musí mít vestavěný zrovna Deezer? :(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit