reklama

Už zítra si můžete pořídit novou Xperii XZ3 sponzorovaný článek

Už zítra si můžete pořídit novou Xperii XZ3 [sponzorovaný článek]
2018-10-05T11:49:22+02:00
• 4. 10. 2018

Společnost Sony přichází na trh s novou vlajkovou lodí Xperia XZ3 s inovativním, tenkým bezrámečkovým designem, který perfektně padne do vaší ruky. Telefon s rozlišením QHD+ disponuje unikátním 6palcovým zaobleným 3D displejem HDR OLED s poměrem stran 18:9, který staví na technologiích televizorů BRAVIA® TV a vy si tak přehrajete videa v maximální kvalitě s hlubší černou, ostřejším obrazem a živějšími barvami. Podmanivý zážitek ze sledování je umocněn reproduktory S-Force Front Surround Sound, které jsou ještě hlasitější než dříve a také Dynamic Vibration Systemem.

Ještě kvalitnější snímky

Xperia XZ3 disponuje hlavním 19MP fotoaparátem Motion Eye™ a předním fotoaparátem s 13 MP, se kterým pořídíte fantastická selfie. Videa můžete nahrávat ve 4K HDR nebo vyzkoušet Super slow motion ve Full HD s 960 snímky za sekundu. Abyste se nikdy nenudili je tu vylepšená pokročilá funkce 3D Creator nově s výrazy obličeje. Navíc při focení oceníte odolnost telefonu proti vodě i prachu s certifikací IP65/IP68 a Corning® Gorilla® Glass 5.

Chytré technologie

Vlajková loď nově využívá chytré technologie, například spuštění Smart launch používající umělou inteligenci, se kterým už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik, protože se fotoaparát zapne, když telefon zvednete horizontálně. Další chytrou technologií je Side sense, která nabídne vaše nejpoužívanější aplikace v daném místě a čase.

Vybrat si můžete ze tří barevných variant pro každý styl – Black, White Silver, Forest Green:

 

Více na https://www.sonymobile.com/cz/

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim