reklama

Microsoft Launcher 5.0 přináší nové uživatelské rozhraní a další

Microsoft Launcher 5.0 přináší nové uživatelské rozhraní a další
2018-10-04T11:25:16+02:00
• 4. 10. 2018

Redmondská společnost odhalila zbrusu nový Surface Pro 6, jenž nabízí hlavně nové hardwarové specifikace. Údajně je tento tablet oproti svému předchůdci o 67 % výkonnější. O novince jsme vás ale samozřejmě informovali ZDE.

Kromě vylepšeného hardwaru toho nový tablet od Microsoftu mnoho nového nepřinesl. Zato nová verze aplikace Microsoft Launcher 5.0 ano. K dispozici je totiž hned několik zajímavých funkcí, které opět o něco více zpříjemní používání. 

Microsoft Launcher 5.0 nabízí hned několik novinek

Nová verze Microsoft Launcheru pro operační systém Android je v současné době k dispozici pouze beta testerům. To ale vůbec nevadí, neboť v následujících několika týdnech bude instalační balíček dostupný také široké veřejnosti. Nejzajímavějším novým prvkem je podpora časové osy, jež umožňuje uživatelům synchronizovat veškerou činnost mezi počítačem a telefonem – stačí se pouze přihlásit ke stejnému Microsoft účtu. 

V praxi by funkce měla fungovat následovně. Pokud například budete pracovat v dokumentu kancelářského balíčku Office na svém počítači, můžete v práci pokračovat na svém telefonu. Samozřejmě musíte mít na svém mobilním zařízení nainstalovanou aplikaci Office Mobile. Této novinky se brzy dočkají také majitelé iOS zařízení. 

Microsoft Launcher 5.0 beta přináší také nové uživatelské rozhraní, které je nyní rozděleno na tři části, potažmo karty: přehled, zprávy a časová osa. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim