reklama

T-Mobile chystá „Nejbohatší Vánoce“

T-Mobile chystá „Nejbohatší Vánoce“
2018-10-25T10:59:24+02:00
• 25. 10. 2018

Každý rok očekáváme v tomto období, že se mobilní operátoři pochlubí svými speciálními vánočními akcemi a nabídkami. V minulosti jsme se dočkali například neomezené připojení k internetu, speciálních balíčků nebo zvýhodněných služeb. Letošní nabídku startuje T-Mobile s akcí nazvanou „Nejbohatší Vánoce“.

Nejbohatší Vánoce

Nejbohatší Vánoce v podání T-Mobile

Mobilní operátor startuje svou vánoční akci již 1. listopadu a soustřeďuje se v ní na svou službu Magenta, v rámci které nabízí například i IPTV. Právě v této oblasti dostanou všichni zákazníci kanál BBC Earth v české lokalizaci, a to od 15. listopadu.

„Prvních devět měsíců nám ukázalo, že zákazníci novou nabídku velmi přivítali, což odráží i výrazný nárůst prodejů fixních služeb,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile, a dodává: „Z nabízených služeb je podle našeho očekávání nejvíce zastoupen mobilní hlas se 65 %, čím dál více zákazníků si od T-Mobile pořizuje také pevný internet a televizi.“

Další nabídka vychází z Magenta 1, kde si zákazníci mohou nechat sečíst všechny relevantní transakce, za což získají možnost si pořídit zvýhodněné zařízení.

T-Mobile je integrovaným operátorem, který svým zákazníkům vychází vstříc a dokáže jim nabídnout řešení pro celou domácnost. Po dobu vánoční kampaně mohou zákazníci na Magenta účtu skládat příspěvky také z fixních služeb,“ vysvětluje Juraj Bóna

Například bude možné si pořídit Galaxy J3 za 1 Kč nebo Galaxy J5 za 499 Kč. V rámci této nabídky se prvně objeví následující zařízení, ale v průběhu prosince dojde k obměně.

  • Samsung GALAXY A6: 5 451 Kč
  • Samsung GALAXY A8: 8 451 Kč
  • Samsung GALAXY S9: 17 951 Kč
  • Samsung GALAXY S9+: 20 451 Kč
  • Samsung GALAXY Note9: 21 951 Kč
  • Acer Aspire 1: 5 981 Kč
  • PlayStation 4 Slim 500 + 3 Hry + PS+: 8 951 Kč
  • SONY Bravia 50WF66: 11 951 Kč

T-mobile myslí i na majitele Twist karet

Pro zákazníky využívající předplacené karty T-Mobile nabízí 20 % kreditu navíc za každé dobití v měsíci, ale to platí, pokud si klient dobije minimálně v hodnotě 300 Kč. Skrze aplikaci pro mobily je bonus navýšen o o 5 %, tedy celkově 25 % kreditu navíc.

Zároveň si zákazníci mohou od listopadu pořídit novou limitovanou edici Twist karet se zvýhodněnou porcí 2 GB dat za 200 Kč. Na kartě je 2 GB dat na dobu prvních 30 dní zdarma, následně o 20 % výhodněji oproti běžné ceně. Kredit na služby bude v hodnotě 100 Kč. Limitovaná edice bude dostupná pouze v omezeném množství ve vybraných prodejních kanálech.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim