reklama

Spotify testuje novou funkci What’s New

Spotify testuje novou funkci What’s New
2018-10-25T14:24:20+02:00
• 25. 10. 2018
1

Milujete používat švédskou hudební streamovací službu pod názvem Spotify? Pravděpodobně nyní ji budete mít ještě raději, neboť se již brzy dočkáme nové funkce What’s New. 

Spotify je přední světová služba, která nabízí streamování či podcasting hudby od vybraných vydavatelství, jako jsou Sony, EMI, Warner Music Group a Universal. Služba v červnu 2016 měla přes 100 milionů uživatelů a v lednu 2018 měla 70 milionů platících uživatelů. Za celou dobu své existence tedy služba ušla velkou část cesty.

Spotify musí přinášet nové funkce

Vzhledem k tomu, že se na trhu nachází čím dál tím silnější konkurence (Apple Music), musí Spotify své služby opravdu rychlým tempem vylepšovat. A možná právě toto je hlavní důvod, proč bychom se měli dočkat nové funkce What’s New. Jedná se o zcela novou sekci, která se vám bude snažit doporučit nové skladby, a to na základě vašich preferencí. Vůbec poprvé se informace o What’s New objevily na sociální síti Twitter, kde své zkušenosti s novinkou sdílelo hned několik desítek uživatelů. 

Spotify v současné době nabízí hned několik zajímavých playlistů, ve kterých se vždy nachází hudba s vašimi největšími preferencemi. K dispozici tak nyní máte Release Radar či Discover Weekly. Zdá se, že v příštích několika dnech se k nim připojí také What’s New. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

David D'Branx

26. 10. 2018, 7:47

Podle mě je to pořád ta samá funkce, která tam už je nějaký ten pátek, jen jinak pojmenovaná…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim