reklama

Společnost iGET představila dva nové modely odolných telefonů

Společnost iGET představila dva nové modely odolných telefonů
2018-10-10T12:44:28+02:00
• 10. 10. 2018

Pokud se někdo setkal s mobilním telefonem od společnosti iGET, tak se povětšinou jednalo o odolný telefon nebo telefon pro seniory. Právě na toto odvětví se společnost specifikuje, a proto nyní společnost představila dvě svá mobilní zařízení, spadající do kategorie odolné.

iGET Blackview GBV5800

První z představených modelů nese označení Blackview GBV5800, je určený pro kohokoli, kdo si potrpí na odolné telefony, nebo jen potřebuje pracovní telefon, který nemusí stále hlídat.

Zařízení bylo vybaveno 5,5″ IPS HD displejem, který je chráněn krycím sklíček Corning Gorilla Glass třetí generace, takže by zařízení mělo být kryto proti poškrábání a případnému rozbití. Na zadní straně byl smartphone vybaven dvojicí fotoaparátů od společnosti Sony. Fotoaparát disponuje rozlišením 13 Mpix, takže by neměl být problém pořídit pěkné fotografie.

Po stránce výkonu byl telefon vybaven čtyřjádrový procesor od společnosti MediaTek. Konkrétně se jedná o procesor Mediatek MT6739. Procesoru dopomáhá operační paměť RAM o velikosti 2 GB. Co se týče interního úložiště, tak telefon byl vybaven 16 GB úložištěm.

Jelikož se jedná o odolný telefon, tak nesmí chybět certifikace IP68, která zajišťuje voděodolnost a prachuvzdornost. Pokud byste chtěli využít telefon jako navigaci, tak zařízení využívá dvě technologie na určení polohy, a to GPS a Glonass.

iGET Blackview GBV9500

Druhý představený telefon nese označení Blackview GBV9500, který je vhodný pro náročnější uživatele. Smartphone byl osazen 5,5″ IPS HD displejem, který je stejně jako předchozí model chráněn ochranným sklem od společnosti Corning.

Co se týče fotoaparátu, tak na zadní straně se nachází duální fotoaparát od společnosti Sony s rozlišením 16 MPix. Na přední straně se nachází 13 MPix selfie kamerka. Interní úložiště disponuje prostorem 64 GB.

Jelikož se jedná o odolný telefon, tak zařízení také disponuje certifikací IP68, která zajišťuje voděodolnost a prachuvzdornost. Kromě této certifikace je zařízení odolné proti tlaku až do 10 MPa a proti teplotám až do 80 stupňů.

Stejně jako předchozí model i tento je vybaven dvojí službou pro zjišťovaní polohy, a to GPS a Glonass.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat