reklama

Samsung Music přináší nový vzhled a speciální Spotify kartu

Samsung Music přináší nový vzhled a speciální Spotify kartu
2018-10-03T13:04:22+02:00
• 3. 10. 2018

V dnešní době vlastnit a nabízet mobilní hudební aplikaci, to chce minimálně spoustu peněz a zatraceně dobré postavení na trhu. A právě tyto dvě věci Apple má a jen díky nim může konkurovat Spotify. Ale co takový Samsung?

Společnost Samsung a její vlastní aplikace Music získala zcela novou aktualizaci. Nejnovější instalační balíček v16.2.14.14 má sice velikost pouhých 26,24 MB, zato přináší hned několik zásadních změn. 

Samsung Music aktualizace přináší mnoho změn

Jihokorejský výrobce na první pohled přepracoval celé uživatelské rozhraní aplikace Samsung Music. Hlavní karta byla výrazně vylepšená, respektive zjednodušena, čímž působí více stylově. Tato karta navíc přináší zcela novou možnost v podobě řazení a nastavení kategorizací. K dispozici je také funkce crossfade – pomocí ní se hudba pomalu vytratí, jakmile uživatel aplikaci opustí. 

Poslední zajímavou novinkou v této aktualizaci je partnerství mezi společností Samsung a Spotify. Na hlavní kartě se totiž nově nachází doporučené playlisty, které vychází z preferencí uživatele. Tato možnost je ale k dispozici pouze na místech, kde je Spotify dostupné. 

Chcete-li si nový instalační balíček stáhnout a nainstalovat, přejděte do obchodu s aplikacemi Galaxy Apps. Jak se vám nová aplikace líbí? Dejte nám vědět do komentářů pod článek.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim