reklama

Samsung Music přináší nový vzhled a speciální Spotify kartu

Samsung Music přináší nový vzhled a speciální Spotify kartu
2018-10-03T13:04:22+02:00
• 3. 10. 2018

V dnešní době vlastnit a nabízet mobilní hudební aplikaci, to chce minimálně spoustu peněz a zatraceně dobré postavení na trhu. A právě tyto dvě věci Apple má a jen díky nim může konkurovat Spotify. Ale co takový Samsung?

Společnost Samsung a její vlastní aplikace Music získala zcela novou aktualizaci. Nejnovější instalační balíček v16.2.14.14 má sice velikost pouhých 26,24 MB, zato přináší hned několik zásadních změn. 

Samsung Music aktualizace přináší mnoho změn

JihokorejskĂ˝ vĂ˝robce na prvnĂ­ pohled pĹ™epracoval celĂ© uĹľivatelskĂ© rozhranĂ­ aplikace Samsung Music. HlavnĂ­ karta byla vĂ˝raznÄ› vylepšená, respektive zjednodušena, ÄŤĂ­mĹľ pĹŻsobĂ­ vĂ­ce stylovÄ›. Tato karta navĂ­c pĹ™ináší zcela novou moĹľnost v podobÄ› Ĺ™azenĂ­ a nastavenĂ­ kategorizacĂ­. K dispozici je takĂ© funkce crossfade – pomocĂ­ nĂ­ se hudba pomalu vytratĂ­, jakmile uĹľivatel aplikaci opustĂ­. 

Poslední zajímavou novinkou v této aktualizaci je partnerství mezi společností Samsung a Spotify. Na hlavní kartě se totiž nově nachází doporučené playlisty, které vychází z preferencí uživatele. Tato možnost je ale k dispozici pouze na místech, kde je Spotify dostupné. 

Chcete-li si nový instalační balíček stáhnout a nainstalovat, přejděte do obchodu s aplikacemi Galaxy Apps. Jak se vám nová aplikace líbí? Dejte nám vědět do komentářů pod článek.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim