reklama

Office Lens se dočká hned několika nových funkcí

Office Lens se dočká hned několika nových funkcí
2018-10-18T09:22:50+02:00
• 18. 10. 2018

Redmondská společnost představila hned celou řadu nových funkcí, kterých se v průběhu tohoto měsíce dočkáme. Nikoho zřejmě nepřekvapí, že se jedná o doplňující funkce pro mobilní aplikaci Office Lens, jež je dostupná jak na iOS, tak také na Androidu. Aplikace například nyní zvládne skenování dokumentů, a to skrze zadní fotoaparát vašeho mobilního telefonu.

Office Lens se dočká několika novinek

Většina nových funkcí, kterých se tento měsíc dočkáme, bude bohužel dostupná pouze pro operační systém Android. Microsoft si tedy pro nás chystá Immersive Reader, který je již nějaký ten pátek k dispozici v různých aplikacích a službách ve Windows, iOS a na webu. 

Jedná se o funkci, která uživatelům umožní čtení textu nahlas. To ale není vše. Immersive Reader totiž dokáže také zvětšovat či zmenšovat velikost písma a mnoho dalšího. Díky dalším dvou nových funkcí budete mít daleko větší kontrolu nad skenovaným dokumentem. 

Jedním klepnutím po displeji budete moci zahájit skenování vašeho dokumentu. Dočkáme se také možnosti v podobě Snap to Edge, která umožní přesunout úchyty oříznutí a ty poté přitisknout k okraji dokumentu. 

Nakonec se ale přeci jen jedné nové funkce iOS uživatelé dočkají. Ta již nějakou dobu na operačním systému Android figuruje, to ale vůbec nevadí. Pokud tedy máte iOS, tak již brzy budete moci přidávat k vašim naskenovaným dokumentům různé poznámky, které mohou být barevné. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim