reklama

Oprava Apple zařízení na počkání v OC Olympia Brno, navíc 7 dní v týdnu! sponzorovaný článek

Oprava Apple zařízení na počkání v OC Olympia Brno, navíc 7 dní v týdnu! [sponzorovaný článek]
2018-10-18T09:21:56+02:00
• 18. 10. 2018
2

Velmi často se setkávám s lidmi, kteří se museli již několikrát dostavit do servisů, a to například kvůli rozbitému displeji nebo žalostné výdrži baterie. Problémy upadající výdrže (a tedy i provozní doby přístroje) jsou nejčastějším problémem, zejména u iPhonů, které používáme téměř neustále. Jenomže na opravu si můžete někdy počkat v řádech několika dní, což se snaží změnit brněnský servis AppleKing, který provádí veškeré opravy iPhonů a iPadů na počkání. A všichni naši čtenáři mají až do konce listopadu opravy o 10% levnější, stačí sdělit unikátní kód.

Problémy s baterií trápí obvykle majitele starších iPhonů, nižší výdrž začínáte zpravidla pociťovat u zařízení, které je v provozu dva a více let. Neméně časté bývají po delším provozu také trable s home buttonem, který reaguje špatně nebo vůbec, nebo s power buttonem, u něhož může dojít k tužšímu mačkání nebo špatným reakcím. Pokud se i právě vy potýkáte s podobnými problémy a nechcete na opravu dlouho čekat, navštivte servis Appleking v brněnském obchodním centru Olympia.

Za jak dlouho mi iPhone v AppleKing opraví?

V servisu AppleKing razí jednoduché pravidlo: Opravit iPhone nebo iPad na počkání, aby zákazník nečekal déle, než je opravdu nutné. Je to příjemná změna oproti konkurenčním servisům, kde obvykle čekáte na opravu několik dní i týdnů, jak nám potvrdila i jedna z našich čtenářek. Na opravu home buttonu čekala v jednom nejmenovaném servisu 2,5 týdne, aby nakonec dostala telefon zpět neopravený a se slovy „závadu nelze opravit“. Trochu naštvaná i zoufalá se raději přeptala v AppleKingu, nejbližším servisu iPhonů, odkud odcházela do 20 minut s úsměvem na tváři.

Nechceme nikoho zvýhodňovat, ale osobní zkušenost ukázala, že nebylo nutné platit za opravu a výměnu tlačítka přemrštěnou částku, ani čekat déle než 14 dní. Na všechny vyměněné díly přitom dostáváte 12měsíční záruku, a v případě, že se náhodou něco pokazí, je problém vyřešen ihned na místě bez zbytečných 30denních lhůt a výmluv, proč a jak reklamaci zamítnout. 

Je to fakt bleskovka, servis AppleKing v Olympii vám opraví většinu závad na počkání, takže pomalu ani nedojíte oběd, a už je hotovo. Servis iPhonů i iPadů provádí vždy zkušený technik, který dostává pravidelná školení a kurzy, aby byla kvalita služeb neustále lepší.

S jakým iPhonem a iPadem se můžu do servisu v Brně stavit?

Dobrá otázka, a v případě brněnského Apple servisu AppleKing celkem lehká. Stavit se můžete s jakýmkoliv modelem iPhonu nebo iPadu, protože kluci z AK jednoduše drží krok se současnými trendy. Délka oprav je přitom u většiny přístrojů stejná, takže odcházíte s vyměněným displejem na iPhonu 5 nebo 8 za 30 minut; výjimkou je loňský model X, který vyžaduje času o něco více. Během měsíce se potom můžete v Brně stavit i se servisem iPhonu XS, XS Max a XR.

Oficiální sdělení Apple servisu AppleKing v OC Olympia Brno: „Při každém servisu provádíme bezplatné čištění zařízení, které od nás má zákazník jako bonus. V případě, že bude mít zákazník problém s Macbookem, iMacem nebo Apple Watch, může u nás zařízení předat do servisu, odkud ho převezeme na svou hlavní pobočku na Palackého třídě 23 v Brně, a zákazník si ho bude moci následující den vyzvednout v Olympii. V dohledné době však budeme provádět opravy Macbooků na počkání v Olympii, řádově do hodiny až dvou.“

Kde najdete pobočku Apple servisu AppleKing v OC Olympia?

Servis se nachází v pasáží obchodního centra Olympia mezi obchody H&M a Mango, v těsné blízkosti kavárny Starbucks. Zákazníkům je Appleking k dispozici 7 dní v týdnu, od pondělí do pátku 10:00 – 21:00, a o víkendu 09:00 do 21:00.

Několik důvodů, proč byste měli kontaktovat Apple servis Appleking

  • Ověřené díly nejvyšší jakosti, žádné smetí
  • Záruka 12 měsíců se vztahuje na díl i práci technika
  • Dlouhá otevírací doba: Všední dny: 10-21 hodin, víkend: 09-21 hodin
  • Opravy na počkání – většina nezabere déle než 20 – 30 minut
  • Umístění v OC Olympia Brno, kde můžete počkat v kavárně, restauraci nebo nakupováním (slečny jistě ocení)
  • Široká nabídka oprav (ApleKing servisuje v Olympii Brno všechny modely iPhonů a iPadů)

Slevový kód na opravu v Apple servisu AppleKing v OC Olympia Brno pro čtenáře dotekomanie.cz: DKOLY, po jeho sdělení obsluze získáte 10 % slevu na celou opravu iPhonu nebo iPadu. Oficiální ceník je k dispozici na stránkách AppleKingu i fyzicky na pobočce.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Andrea Kachyňová

6. 11. 2018, 19:25

Obrátila jsem se telefonicky na pobočku Appel servisu AppleKing v OC Olympia s dotazem na cenu opravy rozbitého iPhonu.
Děkuji za konzultaci a za následnou mailovou komunikaci, která mně byla nabídnuta s tím, abych poslala fotografie telefonu, a oprava nám bude naceněna.
Děkuji tímto za ochotu :) V nejbližší době se u Vás zastavíme…

Lukáš Matoušek

19. 10. 2018, 8:23

Nedávno jsem tam zašel na výměnu baterie se svojí sedmičkou a schválně jim to stopoval, protože uvádí výměnu do půl hodiny :D Za 23 minut a 37 vteřin měli hotovo, tak to fakt dali na jedničku a za mě spokojenost

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat