reklama

Moneta money bank nyní nabízí ve své aplikaci možnost multibankingu

Moneta money bank nyní nabízí ve své aplikaci možnost multibankingu
2018-10-02T10:22:23+02:00
• 2. 10. 2018
2

Mnoho lidí v dnešní době využívá více než jeden bankovní účet, a pokud chce zjistit svůj zůstatek na všech svých kontech, tak se musí přihlásit do všech bankovnictví. Pokud však využíváte smart banku od Monety a máte operační systém Android, tak máte možnost využívat multibanking již od začátku května. Nyní však multibanking můžete využívat i na operačním systému iOS.

Jak funguje Multibanking?

Multibanking je možnost sledovat svůj zůstatek na svých kontech u odlišných institucí v jedné aplikaci. Tato služba byla přidána do Smart banky od Monety a stačí, když si v aplikaci nastavíte své bankovní účty. Poté se stačí přihlásit do samotné aplikace a výpisy z účtů se vám zobrazí na hlavní stránce. Do nedávna bylo možné této služby využívat pouze na Androidu, nyní však došlo k rozšíření na iOS.

Bohužel toto propojení nefunguje u všech ostatních bank, ale pouze u Air Bank, Creditas, České spořitelny, Fio banky, ČSOB a mBank. Jelikož se jedná o finance, tak samozřejmě propojení jednotlivých bankovních účtů probíhá dle směrnice o platebním styku. Zvané jako PSD 2, takže se nemusíte bát, že byste dávali své přístupové údaje třetí straně. Celkově služba funguje na základě poskytování rozhraní API, jednotlivými společnostmi, takže své přihlašovací údaje neposkytujete Monetě, ale pouze se skrze aplikaci na své konto připojujete. I samotná Moneta poskytuje svojí API, a to od 13. ledna tohoto roku.

logo-app Smart Banka MONETA Money Bank Zdarma ANDROID logo-app MONETA Smart Banka Developer Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva 

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

sadaramen

5. 10. 2018, 15:44

Moneta vždy jen slibuje ale realita je absolutně odlišná!

Ivan Šuhajda

3. 10. 2018, 7:52

kdyby ta Moneta byla alespon rychla a logicka banka. ale je to hruza, bes.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat