reklama

Mobile Internet Forum 2018: Jak do mobilních aplikací proniká rozšířená realita?

Mobile Internet Forum 2018: Jak do mobilních aplikací proniká rozšířená realita?
2018-10-03T17:52:10+02:00
• 3. 10. 2018

Jak mění internet Google AMP? Jak je to s bezpečností mobilních zařízení a mobilních plateb? Tyto otázky si pokládá letošní Mobile Internet Forum. Zaměří se na marketingové a obchodní využití technických inovací, například chytrých hodinek Garmin a Fitbit.

Důležitou roli hrají mobilní aplikace nejen v automobilovém průmyslu (smart auta) a ve finančních institucích (mobilní platby), ale i ve státní správě (pro přihlašování do datových schránek). Příležitosti jsou zkrátka všude. Žádnou nepromeškejte a koukněte na malou ochutnávku z 11. ročníku konference Mobile Internet Forum.

Mobilní aplikace a jejich marketingové využití

VirtuálnĂ­ a rozšířená realita za pouĹľitĂ­ mobilnĂ­ch technologiĂ­: Co dává smysl? Co je nesmysl? Jaká je budoucnost? Co mĹŻĹľeme oÄŤekávat na trhu – jak softwarovÄ›, tak v technologiĂ­ch – v následujĂ­cĂ­ch nÄ›kolika letech? To je tĂ©ma Petra Steinera z Avatar Media, kterĂ˝ ukáže příklady marketingovĂ©ho a obchodnĂ­ho vyuĹľitĂ­ tÄ›chto inovativnĂ­ch technologiĂ­ u nás i ve svÄ›tÄ›, kde má rozšířená realita velkĂ˝ potenciál dĂ­ky masivnĂ­mu rozvoji chytrĂ˝ch mobilnĂ­ch telefonĹŻ a tabletĹŻ.

Petr Steiner, Avatar

Uvidíte aplikace na českém trhu a dozvíte se o dalších možnostech využití v marketingu, například rozvoji wearables (hodinky, brýle) ve spojení s cloudovým řešením.

Specifikům implementačního procesu nových mobilních aplikací na trh se bude věnovat Pavel Mikulenka z Reinto. Na konkrétním příkladu ukáže vhodné distribuční kanály ke konečnému zákazníkovi.

Nezávislý specialista na optimalizaci rychlosti načítání webů a CSS, Martin Michálek, vystoupí s přednáškou na téma rychlosti webu s důrazem na novou technologii AMP od Google. Michálek je autorem blogu a odborného podcastu Vzhurudolu.cz. Ukáže několik častých chyb při vývoji responzivního webu a přidá rady, jak webařské týmy kontrolovat.

Martin Michálek; Vzhurudolu.cz

S výkonnou ředitelkou Sdružení pro internetový rozvoj v České republice Kateřinou Hrubešovou se podíváte na mobilní internet pod lupou NetMonitoru, tzn. na návštěvnost i inzerci, trendy, příležitosti a hrozby.

Bezpečnost 

V dnešní době nabízí v podstatě každá finanční instituce bankovnictví v telefonu. Jak je to ale s bezpečností? Varovat před sociálním inženýrstvím útočníků bude Václav Zubr z ESET software.

Bezpečnost současných mobilních zařízení a matematicko-fyzikální technologie ochrany platebních aplikací bude řešit kryptolog Tomáš Rosa z Raiffeisenbank.

 

Tomáš Rosa; Raiffeisenbank

Mobilní aplikace ve světě bankovnictví a plateb

Jak Google Pay změní platby a checkout v e-commerce? Petr Šmíd, marketingový ředitel společnosti Google pro střední a východní Evropu, představí nástroj pro obchodníky, který zásadně zjednoduší svět online plateb pro koncové zákazníky.

Naváže zástupce MONETA Money bank, Jan Hruška, aby kromě statistik placení chytrým telefonem pomocí Google Pay ukázal pohodlné bezkontaktní platby přes chytré hodinky Garmin a Fitbit.

Jak mobilní platby změní praxi obchodníků a návyky spotřebitelů? Je na čase hodit peněženky a platební karty do koše? Nahradí je v blízké budoucnosti mobilní telefony? To se dozvíte v panelové diskuzi se zástupci tuzemských bank.

Celý program a kompletní sestavu řečníků konference naleznete na webových stránkách, Mobile Internet Forum 2018, kde se můžete i pohodlně zaregistrovat. Zavítejte 31. října do Konferenčního centra City na Praze 4, Na Strži 1702/65.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Partnery akce jsou eMan, ESET software a KPMG Česká republika, s. r. o.. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji podporují Dotekomanie.cz, Jablíčkář.cz, Letem světem Applem, mobilenet.cz, SMARTmania.cz a Tyinternety.cz.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim