reklama

iOS 12.1 beta 2 přináší nové funkce pro iPhone Xs a Xs Max

iOS 12.1 beta 2 přináší nové funkce pro iPhone Xs a Xs Max
2018-10-03T01:24:10+02:00
• 3. 10. 2018

Společnost Apple počínaje dnešním dnem, tj. 2. října 2018, zveřejnila již druhou beta verzi připravovaného operačního systému iOS 12.1. Aktualizace je k dispozici veškerým registrovaným vývojářům.

Apple vydává novou beta verzi zhruba dva týdny poté, co zveřejnil první verzi. Instalační balíček dle všeho přináší nové funkce pro současné vlajkové modely iPhone Xs a iPhone Xs Max. 

iOS 12.1 beta 2 přináší tyto novinky

Jak jistě všichni víte, Apple do současné generace iPhonu implementoval také podporu pro eSIM. eSIM bohužel nebyla v nových iPhonech k dispozici ihned při zahájení prodeje, ovšem Apple slíbil, že novou technologii již brzy aktivuje, a to u pozdější aktualizace. 

Tou aktualizací by zřejmě měla být iOS 12.1. Pokud jste tedy registrovaný vývojář, můžete si nový instalační balíček samozřejmě stáhnout, a to buď jako OTA (over-the-air) aktualizaci, anebo přímo z oficiálních Apple stránek pro vývojáře. Jakmile si balíček nainstalujete, budete si moci eSIM aktivovat. 

iPhone Xs (Max) mají problém s nabíjením, chyba je v softwaru

Apple také do nové beta verze připojil dlouho očekávané skupinové hovory FaceTime, do kterých se může současně připojit až 32 účastníků. To ale není vše. Druhá beta verze přináší také možnost  při focení regulovat rozostření pozadí. Nabídka nových emoji je pak samozřejmostí. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim