reklama

Honor představí hodinky a sluchátka na konci měsíce aktualizováno

Honor představí hodinky a sluchátka na konci měsíce [aktualizováno]
2018-10-28T09:45:34+02:00
• 28. 10. 2018
1

Aktualizováno 28. 10.

Již za pár dnů Honor představí nové příslušenství pro smartphone. Již jsme vás informovali o hodinkách, ale zatím nebyl znám kompletní design. Nyní se objevily marketingové obrázky odhalující konečnou podobu. Co se týče specifikací, ty jsou zatím neznámé, ale zřejmě budou vycházet z hodinek Huawei Watch GT.

Kromě toho se dočkáme nových sluchátek FlyPods. Ta by měla být bezdrátová, ale zatím nevím, jestli budou propojeny mezi sebou kabelem, či nikoliv.

Původní článek 20. 10.

Již na konci tohoto měsíce bude uveden nový smartphone Honor Magic 2, který má zaujmout hlavně maximálním využitím přední strany pro zobrazovací panel. Co se týče konstrukce, bude se nabízet výsuvný mechanismus, díky kterému se zpřístupní duální přední kamera. Nyní se na světlo světa dostávají informace o hodinkách Honor Watch.

Honor Watch

K dispozici máme jen kusé informace a jen přibližný nástin designu prostřednictvím obrázku lákajícího na zveřejnění hodinek. Z něj můžeme usuzovat, že hodinky budou mít jen dvě tlačítka na pravé straně. Displej bude kulatý a pravděpodobně se budou nabízet výměnné pásky. Bohužel specifikace nejsou známé, stejně jako jakékoliv další detaily.

Na druhou stranu můžeme konstatovat, že nástin designu se velmi podobá již představeným hodinkám Huawei Watch GT, které byly představeny v rámci uvedení série Huawei Mate 20 v Londýně v tomto týdnu, na které jsme nemohli chybět. Dá se tedy konstatovat, že Honor Watch jsou jen přejmenované hodinky Watch GT.

Huawei Watch GT

Pakliže se tato informace potvrdí, můžeme očekávat proprietární systém z dílny společnosti Huawei, slabší hardware, delší výdrž na jedno nabití a omezenou dostupnost aplikací a rozšíření. S největší pravděpodobností budou mít Honor Watch nižší cenu, ale to bude moci souvis třeba s omezenými funkcemi.

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Hošek

28. 10. 2018, 10:19
Android aplikace

Tak ty asi budou, jestli to je podle gt tak potěš…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim