reklama

Google Mapy nově s možností „follow“

Google Mapy nově s možností „follow“
2018-10-25T17:29:19+02:00
• 25. 10. 2018
1

Google Mapy nabízejí poměrně širokou škálu funkcí zaměřených na objevování nových míst, atrakcí a podniků. Kromě toho, že můžete místa hodnotit, nabízí se dodatečné informace o cenách, nabídkách, službách a podobně. Nyní se v této oblasti objevila novinka, která by mohla nepřímo donutit uživatelé k častějšímu otevírání aplikace.

Google Mapy a sledování míst

Do aplikace pro Android nově míří možnost sledování firem. Stačí otevřít aplikaci, vyhledat například restauraci a odkliknout tlačítko „follow“. Jakmile restaurace zveřejní například novou nabídku, slevu, vytvoří nějakou aktualizaci, zobrazí se vám tato informace v záložce „Pro vás“. Bohužel ta nemusí být ještě zcela dostupná u všech uživatelů.

I tak se jedná o celkem zajímavou možnost, jak být informován o oblíbeném místě. V podstatě Google Mapy čím dál více získávají podoby menší sociální sítě. Ostatně lze pokládat dotazy a komunita může na ně odpovídat.

Další novinka se týká nových míst, zejména firem a restaurací. Google Mapy totiž nově budou zobrazovat i taková místa, která se teprve chystají otevřít. Díky tomu můžete objevit například i novou kavárnu, která bude otevírat do 3 měsíců.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

wil hermes

26. 10. 2018, 10:04
Android aplikace

jak u Spotify, dobré!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim